Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.2. 2016 13:44
u soudu se smál

David nabízel za zastřeleného imigranta 25 eur! Teď dostal trest

Dávid nabízel peníze za zastřelení migrantů
Zdroj: TV Markíza
Dávid nabízel peníze za zastřelení migrantů

Devatenáctiletý Slovák, který loni nabízel prostřednictvím inzerátu 25 eur za každého zastřeleného migranta, půjde na tři roky za mříže. Ve středu o tom rozhodl Okresní soud v Žilině.

Za výrobu a rozšiřování extrémistických materiálů a za podněcování k národní, rasové a etnické nenávisti, uložil soud devatenáctiletému Dávidovi trest odnětí svobody s podmínečným odkladem na tři roky. Mladík se i po vynesení rozsudku stále smál.

 

"Trest byl uložen v rámci konání o dohodě o vině a trestu, kde jsem zohlednil dosavadní život obviněného. To znamená, že nebyl doposud soudem odsouzený," uvedl Marián Úkrop z Okresní prokuratury v Žilině.

 

Dávid Kúrňava loni v srpnu na internetový portál umístil inzerát, ve kterém nabízel práci - postřílení migrantů za odměnu. "K textu inzerátu měl připojit barevnou fotografii účelového zařízení v Gabčíkově, stejně jako barevnou fotografii početné skupiny osob, plavících se na nafukovacím čluně," řekla novinářům policejní mluvčí Jana Balogová.

 

 

Mladík navíc podle Balogové na svém profilu na sociálních sítích zveřejnil video, na kterém vyrábí extrémistické materiály a zároveň slovně napadá migranty. "Video veřejně prezentoval, rozšiřoval a volně zpřístupňoval na sociální síti," dodává mluvčí.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

24.2. | 14:04 maxfox
50
Toto udělat cikán a nabídnout 25 éček za každého bílého,tak se mu nestane ...
24.2. | 14:11 totall7
-27
24.2. | 14:04 maxfox ja bych dal rest smrtii nebo dozivtni toje demogracie.
25.2. | 07:58 wp2t
-2
Náhlasit nevhodný komentář
2 maďar Největší zlo jsou takový jako ty, připokakaný a jen čekající co jim germáni nebo amíci našeptnout.
25.2. | 06:45 Petr Szabo
-13
Náhlasit nevhodný komentář
Nejvetsi zlo je Zeman!! Tenhle chcipak a hlupak je az druhej! Islamisti jsou prasata ale takto se to nedela.Zeman jenom zvani a provokuje,dokud se nejakej islamista nenastve a kvuli Zemanovi se tu neco stane.Zeman nema vykonnou moc neco ovlivnit.Ze je tu klid,za to muze vlada a Zeman to jen ztezuje.
24.2. | 21:23 allanaldik
15
Náhlasit nevhodný komentář
Tady pisete o cloveku co chtel platit za mrtve poloopice a kdyz sem jdou teroristi z ISIS tak jim Brusel strka penize aniz by si overili co to je zac. Nejde overit jetsli to je vrah nebo obycejny clovek ktery nezabil. Proto bych sem zadneho poloopicaka nepustil.Za vse muze senilni pablbka Merkelova.
24.2. | 19:15 pater11
5
Náhlasit nevhodný komentář
Hamba.
24.2. | 18:45 karl-z-bahnhofu
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Zbytečně přeplaceno za ten materiál...
24.2. | 18:06 rexrothak
5
Náhlasit nevhodný komentář
Příklad řízené degenerace.Tupá kráva si koupí mikrovlnku,má kočku,kočka se někde vymáchá,tupá kráva dá kočku sušit do mikrovlnky a kočka zdechne.A teď to začne,dotyčná si najme právníka,kterých je tolik,že nemají co dělat a zažalují firmu co vyrabí mikrovlnky ,že nelze sušit kočky..a vyhrají.
24.2. | 18:06 rexrothak
3
Náhlasit nevhodný komentář
Od další várky mikrovlnek je na krabici upoznění nesušit kočky.Z toho plyne,že co normálního člověka ani nenapadne ,degenerovaní jedinci se zbytečně přemnoženými právníky změní na zákon howhg.
24.2. | 17:40 maxfox
9
Náhlasit nevhodný komentář
24.2. | 17:23 Jiri s Podebrad - vem si pár migrantů domů a budeš rád,když ti jenom natrhnou šamotku a rovnou tě nepodříznou, když jim tak fandíš.
24.2. | 17:29 implacable
10
Náhlasit nevhodný komentář
Tož,David,dobrá inšpirácia.ON dělal aspoń něco.Naša vláda je zrádná.Tož lžů nám v televizii až sa jim od huby práši
24.2. | 17:23 Jiri s Podebrad
-2
Náhlasit nevhodný komentář
maxfox..Ty jseš težkéj kre=tén...Tebe musely doma hodně zneužívat,ale pořád to bylo málo
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme