Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.10. 2017 14:29
exkluzivní ukázka

Adam z Ordinace se dnes pokusí o sebevraždu! Podaří se mu to?

Způsobil smrt člověka, teď chce ukončit i svůj mladý život. Benjamínek kamenické chirurgie Adam Svoboda (Libor Stach, 26) už nedokáže unést tíhu černého svědomí a smířit se s faktem, že způsobil smrtelnou autonehodu. Jak si naplánoval svoji smrt?

Adam je na dně. Je jen otázkou času, kdy se policie dozví, že s Marikou (Andrea Růžičková) autem srazili člověka a z místa nehody ujeli. Východisko z tíživé situace vidí jen jediné - dopis na rozloučenou a vysokou dávku léků. Bezvládně ležícího na zemi společného bytu ho najde Marika! Má vůbec ještě šanci ho zachránit?

 

Na natáčení sebevraždy jen tak nezapomene představitel mladého lékaře Libor Stach. "Byly to velmi náročné scény. Točili jsme to několikrát za sebou, protože v určitých momentech Andrejku zastupovala dublérka, protože byla už v pokročilém stádiu těhotenství a nemohla mě tahat. Taky jsem jedl skutečné prášky, a sice B-komplex a měl jsem po těch všech klapkách tak žlutou pusu, že jsem určitě svítil i ve tmě," bere s odstupem času tohle natáčení s humorem. 

 

111

GALERIE: Sebevražda v dnešní Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Sebevražda v dnešní Ordinaci - 1

Hodnocení:

 

Nepodcenil rozhodně ani přípravu. „Radil jsem se, jak nejlépe situaci vystihnout. Moje přítelkyně psychoterapeutka mi sháněla informace od odborníků, jak se takové předávkování projevuje, jak takový člověk vypadá, co se mu přesně děje. Den před tím jsem si zkoušel takový stav navodit a hledal k němu cestu. Dopadlo to tak, že jsem měl dva dny problémy s žaludkem a nedokázal nic moc jíst. Proto se dost těším na dnešní večer, abych zjistil, jestli to vypadá věrohodně a to plahočení mělo smysl," dodává herec

 

 

Zároveň přiznal, že s předávkováním už má svoje zkušenosti. "Jednou jsem se předávkoval kávou. Potřeboval jsem se vzpružit, a tak jsem si udělal pořádnýho smrťáka. Rozbušilo se mi srdce natolik, že jsem nebyl schopný do konce dne nic dělat," vzpomíná. Na život by si ale na rozdíl od své seriálové postavy dobrovolně nikdy nesáhl. Na splín má jiný recept. "Od špatné nálady mi nejvíc pomáhá hudba a humor a přátelé. To jsou takové mé nejúčinnější filtry."

 

Jak se Libor Stach s nelehkou úlohou vypořádal a jak se naplní osud mladého lékaře, uvidí diváci televize Nova v Ordinaci v růžové zahradě 2 už dnes ve 20:20. 

mom TN.cz
Reklama