Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.2. 2018 19:48
český brod

Auto srazilo manželský pár. Ženu se ještě snažili oživit, zemřeli oba!

Zdroj: TV Nova

Policisté zasahují u tragické dopravní nehody u Českého Brodu, při které osobní auto srazilo dva chodce, podle informací Aktu.cz manželský pár. Muž na místě zemřel, o život ženy záchranáři desítky minut bojovali. V půl osmé bohužel přišla smutná zpráva. Její život vyhasl.

Neštěstí se stalo na silnici I/12 na úrovni čerpací stanice, jen necelé dva kilometry od Českého Brodu. "Podle prvotních informací jsou na místě dvě sražené osoby. Jedna měla zranění neslučitelná se životem, u druhé probíhají oživovací pokusy," sdělila TN.cz v sedm hodin večer mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

 

110

GALERIE: Auto u Českého Brodu srazilo chodce

Zdroj: HZS ČR

Tragická srážka auta s chodci u Českého Brodu - 1

Hodnocení:

 

O půl hodiny později už ale bylo vše jinak. Ačkoli záchranáři dělali, co bylo v jejich silách, žena i přes resuscitaci zemřela. "O její život bojovali záchranáři desítky minut, její vitální funkce se bohužel nepodařilo obnovit," dodala Effenbergerová.

 

 

Policie silnici v místě neštěstí obousměrně uzavřela. "Dopravu odkláníme přes město Český Brod," sdělila policejní mluvčí Vendulka Marečková. Omezení je plánované do zhruba půl desáté večer. Příčina nehody zatím není známá, celý incident je v šetření.

 

lud TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama