Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.6. 2017 21:17
Nehoda na přechodu?

Auto v Plzni srazilo 2 děti, zemřely v nemocnici. Řidič se zhroutil

Zdroj: TV Nova

Dvě děti ve věku 7 a 12 let srazilo v sobotu večer auto poblíž centra Plzně. Ve velmi vážném stavu skončily v plzeňské fakultní nemocnici, kde v noci zemřely. Podle informací agentury ČTK šlo o dva chlapce.

"Sanitky je odvážely v kritickém stavu," uvedl policejní mluvčí Jan Koželuh. Podle předběžných informací přecházely děti silnici na křižovatce u parkovacího domu Rychtářka směrem do Štruncových sadů, kde je fotbalový stadion.

 

"Byly bezprostředně ohrožené na životě. Převáželi jsme je na urgentní příjem," dodal mluvčí záchranářů Martin Brejcha. Lékaři už ale děti nedokázali zachránit, obě zemřely v noci na neděli v nemocnici.

 

19

GALERIE: Auto srazilo na přechodu v Plzni dvě děti

Zdroj: Krimi Plzeň

Auto srazilo v Plzni na přechodu dvě děti - 1

Hodnocení:

 

Podle policie byly obě děti vietnamské státní příslušnosti, podle agentury ČTK šlo o dva chlapce. Více informací zatím nechtějí policisté sdělovat "Dále zjišťujeme, za jakých okolností k nehodě došlo, zda na přechodu nebo mimo něj," uvedl Koželuh.

 

 

Řidiče policisté zatím nevyslechli. Podle informací ČTK se psychicky zhroutil.

tn.cz / ČTK

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.6. | 07:50 Milan Mašek
49
Jezdím tam často. U odbočovacího pruhu pro auta chodci příliš nedodržují ...
18.6. | 09:34 Petr Kelenda
-21
Koncernový zabiják(Volkswagen,Škoda,Audi a Seat).Zas se to potvrdilo.
18.6. | 13:18 luckyluke
0
Náhlasit nevhodný komentář
před čím je třeba mít se na pozoru za každých okolností.Protože auto je zbraň se kterou mnozí neumí ani zacházet.Za chvíli budeme otupeni množstvím dopravních nehod a zanedlouho nám už ani nepřipadne se zabývat něčím takovým.Pro děti by to ale nemělo být otupeno.
18.6. | 13:16 luckyluke
0
Náhlasit nevhodný komentář
náboženství,které v blízké budoucnosti nebude nijak milé vůči našim dětem a plno dětí přijde o své životy,protože životy nevěřících jsou pro islám něčím nemyslitelným,tak dokažme podchytit v mysli dětí i to,že venku není tak bezpečno,jak se děti domnívají,ale že auto je něco strašného,
18.6. | 13:14 luckyluke
0
Náhlasit nevhodný komentář
a tak je velice vhodné o tom mluvit i doma.To by se ale musely i takové záběry vysílat v televizi,aby děti věděly,že to není výplodek mysli dospělých,ale že je to tvrdá realita,při které opustí své nejbilžší.Tak jak dokážeme ve školách s vervou a radostí přibližovat tématiku
18.6. | 13:12 luckyluke
0
Náhlasit nevhodný komentář
Je to vždycky tragedie a řidič by nejraději sám vrátil zpět okamžiky přeed tím,než se sztane něco tak hrozného jako je nehoda s dítětem nebo dětmi a ještě k tomu dojde k tragedii.Rodičům v té chvíli to nedokáže nikdo honem vysvětlit,co a jak se stalo.Nikdo by si nepřál být na jejich místě
18.6. | 13:09 luckyluke
3
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby raději místo zasvěcování do kouzel islámu a seznamování s touto kulturou neúprosně a důrazně vychovávali děti ve školách k tomu jak se chovat v silničním provozu.Vím není to lehké.Jakmile dítě cokoli vyhodnotí jako kladnou záležitost pro ně samotné,nekouká doleva doprava a jde si zasvým cílem.
18.6. | 09:34 Petr Kelenda
-21
Náhlasit nevhodný komentář
Koncernový zabiják(Volkswagen,Škoda,Audi a Seat).Zas se to potvrdilo.
18.6. | 09:12 jaroslav fojtík
22
Náhlasit nevhodný komentář
To je tragedie! Chudaci kluci a chudaci rodice!
18.6. | 09:09 Milan Brejcha
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Nema´te lidi a piště jenom pravdu. Mluvčí se nejmenuje Milan, ale Martin Brejcha !!!! Tak to má být správně !!!!
18.6. | 07:50 Milan Mašek
49
Náhlasit nevhodný komentář
Jezdím tam často. U odbočovacího pruhu pro auta chodci příliš nedodržují červenou, když má auto zelenou. A děti už vůbec, párkrát se mi stalo, že mi tam malá cikáňata skočila a královsky se bavila, jak jsem musel brzdit.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme