Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 6. 2017
Nebezpečné močení

Auto stojící u krajnice na D1 smetl kamion, posádka si byla odskočit

Zdroj: TV Nova

Obrovské štěstí v neštěstí měla posádka stříbrné škodovky, která ve čtvrtek ráno zastavila na 96. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu. Osobní auto smetl přijíždějící maďarský kamion.

Kuriózníje důvod, proč stříbrný osobák u krajnice zastavil. Podle informací TV NOVA si totiž jeden ze členů posádky nutně potřeboval odskočit na malou.


O pár chvil později odstavené auto zezadu smetl přijíždějící kamion, který po střetu se škodovkou skončil mimo dálnici a jen těsně minul mohutný billboard.Nehoda samotná provoz nezastavila, ale během dopoledne na místo dojede těžká technika, aby nákladní auto uvízlé mimo dálnici vytáhla. A během vyprošťování k omezení dopravy a vzniku kolon s největší pravděpodobností dojde.

pez, pik TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.6. | 10:41 Karel Úbl
4
Problém je, že na dálnici chybí dříve docela četné odpočívky - bez benzínky, ...
15.6. | 11:51 allanaldik
-2
alfleth - vidim to dnes a denne a nejen kamionaci i ostatni ridici jedou od ...
16.6. | 11:10 Petr Kelenda
0
Náhlasit nevhodný komentář
alfleth-zřejmě si analfabet.Mě vůbec nezajímá auto jaké kdo má.Pokud budou řidiči Octavií jezdit slušně,nebudou každý den ukazovat jak blázen v Octávce ujíždí policii nebo přejede děti na přechodu...Tak si na nějakou Octavii ani nevzpomenu.To si dělají řidiči Octavií sami,že vybočují ze stáda..
15.6. | 13:25 alfleth
0
Náhlasit nevhodný komentář
Petr Kelenda: ty jsi neskutečný blb i na jiných fórech, více takových jako Ty a Česko pozabíjí samo sebe !!!
15.6. | 11:51 allanaldik
-2
Náhlasit nevhodný komentář
alfleth - vidim to dnes a denne a nejen kamionaci i ostatni ridici jedou od krajnice do stredu silnice, nesleduji provoz za sebou a pred sebou tak po ocku. Pak ti odvazni ridici ve zuzenem pruhu jedou pro jistotu vedle za kamionem jen aby NIKDO nezpusobyl nehodu a pak sami to do nej napali.
15.6. | 11:31 alfleth
0
Náhlasit nevhodný komentář
allanaldik: naprostý souhlas , za volantem kamionu 25letý blb sledující DVD nebo mobil ,nastavený tempomat na 100 a v mozku nasr..no , a jen tací jako Kalenda se těch pitomů zastávaj ,asi jsou sami takový vemena kteří nemají ani na tu Octávii když jim tak leží v žaludku
15.6. | 10:41 Karel Úbl
4
Náhlasit nevhodný komentář
Problém je, že na dálnici chybí dříve docela četné odpočívky - bez benzínky, bez obchodů, jen jednoduché WC
15.6. | 09:53 Miroslav Hanko
2
Náhlasit nevhodný komentář
Debilci neznalí pravidel a kamionák hledající mobil na podlaze.
15.6. | 09:42 x x
1
Náhlasit nevhodný komentář
no je blbý:-)
15.6. | 09:17 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ze by na vine byla neprimerena rychlost? Asi jo nic vic v tom neni. Ridic kamionu se plne venoval rizeni ale jel rychle. ZAse to bylo nevenovani se rizeni a provozu na silnici/dalnici JAKO VE vetsine bouracek kamionu, to jsou ridicti profici nebezpecni sobe a vsem ostatnim.
15.6. | 09:08 Petr Kelenda
3
Náhlasit nevhodný komentář
Blázen v Octavii zastavil kde neměl.Já bych v odstavném pruhu teda dobrovolně nezastavil.Pouze jednou mě přestala jet dodávka,ale ještě jsem "doplachtil"na benzínku.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme