Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.8. 2017 11:41
Nehoda u Prahy

Auto vyletělo ze silnice, nabouralo Boží muka, řidič na místě zemřel

Zdroj: TN.cz

Velkou smůlu měl řidič, který v sobotu vpodvečer boural na silnici III. třídy u obce Jenštejn v okrese Praha-východ. Muž se svým vozem vyletěl ze silnice a bohužel narazil přímo do nízké zídky. Lékaři mu už nedokázali pomoci.

K tragické nehodě došlo v sobotu před půl osmou večer na silnici 0107 u obcí Dřevčice a Jenštejn v okrese Praha-východ. Černý vůz značky Volkswagen Passat, který řídil jednašedesátiletý řidič, jedoucí směrem od Jenštejna vyletěl ze silnice.

 

Kdyby se to stalo o metr dál, skončil by v poli a zřejmě by se řidiči nic vážného nestalo, auto ale narazilo do podezdívky, nad kterou stál velký dřevěný kříž. Ten řidič zboural.

 

17

GALERIE: Nehoda u Jenštejna

Zdroj: AKTU.cz

Smrtelná nehoda u Jenštejna - 3

Hodnocení:

 

"Došlo k havárii osobního automobilu do betonové zídky, kdy řidič, muž ročník 1956, utrpěl smrtelné zranění. Ze zatím nezjištěných příčin po průjezdu zatáčkou vyjel ze silnice a narazil," řekl TN.cz mluvčí středočeských policistů Pavel Truxa.

 

 

Silnice spojující obec Jenštejn se silnici II/610, tzv. starou Boleslavskou silnicí, musela být kvůli vyšetřování dopravní nehody na několik hodin uzavřena. Proč muž vyjel ze silnice, zjišťují policejní vyšetřovatelé.
 

TN.cz

Diskuze

6.8. | 08:52 x x
2
Náhlasit nevhodný komentář
tak to je luxus:-)))rovnou ma pomnik:-)))
6.8. | 08:50 Petr Kelenda
3
Náhlasit nevhodný komentář
Opět koncernový zabiják!
5.8. | 21:56 roko-lanek
7
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě že se nikomu nic nestalo.
5.8. | 21:32 pichav
-10
Náhlasit nevhodný komentář
☝ ASI PRAZAK !!!! A NEBO SPISE MIMOPRAZAK NEZVYKLY NA PRAZSKY NERV !!!! KAZDOPADNE SE MU Z PRAHY ODVEZLO !!!! ZDRAVE VEDOMI !!!! A NEPOMOHLO SE MU TO VRATIT DOPORADKU V HLAVE !!!! IKDYZ Z PRAHY VYJEL PRES JEJI PRAH !!!! KDO ZIJE V PRAZE JE STALE NA PRAHU SMRTI !!!!! ☝
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme