Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.11. 2015 16:12
Dostal padáka

Řidiče nachytali při sexu s jeho autobusem! VIDEO

Zdroj: YouTube.com

Užít si naplno přestávku mezi jízdami se v sobotu rozhodl jeden londýnský řidič autobusu. Bratři Mohamud Mohamud a Hazma jej natočili, jak se uspokojuje přímo mezi sedadly v horním patře autobusu. Provozovatel autobusů, společnost Arriva, řidiče okamžitě suspendovala.

Dva bratři, Mohamud Mohamud (38) a Hamza (26) v sobotu v pravé poledne kouřili před svým domem v londýnské čtvrti Ilford, když spatřili šokující scénu. Přímo před nimi se v horním patře typického londýnského autobusu uspokojoval řidič.

 

"Byl jsem naprosto v šoku," řekl tiskové agentuře SWNS Mohamud. "Viděl jsem, že je v horním patře autobusu skoro nahý a naklání se dopředu a dozadu. Nejdříve jsem nechápal, co dělá, ale když mi to došlo, tak jsem vzal telefon a začal natáčet."

 

Odpočívající řidič autobusu - 1
Zdroj: Profimedia Řidič masturboval přímo v autobuse

 

"Něco muselo být na sedadle před ním. Viděli jsme, že se pravou rukou natáhl pro něco, co bylo na sedadle před ním. Jsem přesvědčený, že to byl jeho mobil a že se díval na porno," dodal pohotový kameraman.

 

Celá scéna prý trvala přibližně minutu a půl, pak si muž natáhl kalhoty a vrátil se ke své práci. Mohamud se za ním vypravil, prý proto, že linku často využívají děti.

 

"Zeptal jsem se ho, co dělal nahoře. Říkal mi, že prohlížel autobus, ale když zjistil, že mám video, tak nejprve se snažil tvrdit, že měl problémy s nohou. Pak mě začal prosit, abych to video nikde nesdílel. Řekl jsem mu, že to, co dělal, je naprosto odporné a nepochopitelné. Myslím, že prostě chtěl, aby se lidé na něj dívali. Je to psychicky nemocný člověk," dodal Mohamud.

 

 

Mohamud si video rozhodně pro sebe nenechal a rozeslal jej médiím. Okamžitě se dostalo také do rukou objednatele hromadné dopravy v Londýně, společnosti Transport for London. Podle jejího mluvčího byl již řidič suspendován.

 

"Okamžitě jsme kontaktovali provozovatele autobusu, Arrivu, a ti potvrdili, že řidiče suspendovali, dokud celý incident nebude prošetřen," řekl mluvčí Transport for London

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Líbání, prsty, soulož... Bratr zveřejnil milostný deníček své sestry a baví jím celý internet

Nejdelší dostřik semene nebo vagína ´vzpěračka´? Sexuální rekordy k neuvěření!

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.11. | 15:52 Vojtech Sivak
37
nojo muslim ihned ho udal nebo to byl krestan ale ze muslimove znasilnuji 10 ...
10.11. | 16:34 pichav
-10
MYSLIM ZE V cr JE TO UPLNE BEZNY !!!! SOUDIM TAK Z TOHO SMRADU, POTU NA TYCICH ...
18.2. | 21:31 overal
2
Náhlasit nevhodný komentář
Mě se líbí, když úchyláci co ošukají ovce, kozy, děti a znásilnění berou jako normální, mají velký problém, když někdo onanuje v autobusu, aniž tuší že je sledován a někomu tím vadí!
11.11. | 12:58 jan hrabalek
0
Náhlasit nevhodný komentář
kde ho ten blázen strkal do madla nebo do sedačky neboť tak blbý nadpis to je paráda
11.11. | 07:58 satapi44
4
Náhlasit nevhodný komentář
Přijde farář a řekne - ovečky moje a všichni vědí o co jde .Přijdou bratři Mohamud Mohamud a Hazma a řeknou - ovečky moje a všichni vědí o co jde .
11.11. | 07:28 josefvyskoc
7
Náhlasit nevhodný komentář
Dva bratři, Mohamud Mohamud (38) a Hamza (26) v sobotu v pravé poledne se navzajem kourili pred svym domem...
10.11. | 23:49 stupurak10
8
Náhlasit nevhodný komentář
Opravdu svou práci miloval !!
10.11. | 23:18 kimy69
9
Náhlasit nevhodný komentář
Bratři Mohamud Mohamud a Hazma jsou pěkný parchanti. Těm debilům nedocvakne, že i ten autobusák je živí ze svých daní...
10.11. | 17:11 nichts obernichts
15
Náhlasit nevhodný komentář
"Řidiče nachytali při sexu s jeho autobusem!" --- /// No teda, mit sex s autobusem musi byt skutecne sila .... Mohamud ktery to natocil a zverejnil je dnes uz bezny, kazdy10-ty obcan Londyna. Akorat se to jmeno pise 20-ti ruznymi zpusoby.
10.11. | 16:34 pichav
-10
Náhlasit nevhodný komentář
MYSLIM ZE V cr JE TO UPLNE BEZNY !!!! SOUDIM TAK Z TOHO SMRADU, POTU NA TYCICH A SLYZU V mhd cr !!!!! NIKDY VICE BYCH TAM NEVLEZL !!!!
10.11. | 15:52 Vojtech Sivak
37
Náhlasit nevhodný komentář
nojo muslim ihned ho udal nebo to byl krestan ale ze muslimove znasilnuji 10 lete holky a berou sije za zeny to uz netoci haaaaaaaaaaaaaaa
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme