Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.11. 2015 16:12
Dostal padáka

Řidiče nachytali při sexu s jeho autobusem! VIDEO

Zdroj: YouTube.com

Užít si naplno přestávku mezi jízdami se v sobotu rozhodl jeden londýnský řidič autobusu. Bratři Mohamud Mohamud a Hazma jej natočili, jak se uspokojuje přímo mezi sedadly v horním patře autobusu. Provozovatel autobusů, společnost Arriva, řidiče okamžitě suspendovala.

Dva bratři, Mohamud Mohamud (38) a Hamza (26) v sobotu v pravé poledne kouřili před svým domem v londýnské čtvrti Ilford, když spatřili šokující scénu. Přímo před nimi se v horním patře typického londýnského autobusu uspokojoval řidič.

 

"Byl jsem naprosto v šoku," řekl tiskové agentuře SWNS Mohamud. "Viděl jsem, že je v horním patře autobusu skoro nahý a naklání se dopředu a dozadu. Nejdříve jsem nechápal, co dělá, ale když mi to došlo, tak jsem vzal telefon a začal natáčet."

 

Odpočívající řidič autobusu - 1
Zdroj: Profimedia Řidič masturboval přímo v autobuse

 

"Něco muselo být na sedadle před ním. Viděli jsme, že se pravou rukou natáhl pro něco, co bylo na sedadle před ním. Jsem přesvědčený, že to byl jeho mobil a že se díval na porno," dodal pohotový kameraman.

 

Celá scéna prý trvala přibližně minutu a půl, pak si muž natáhl kalhoty a vrátil se ke své práci. Mohamud se za ním vypravil, prý proto, že linku často využívají děti.

 

"Zeptal jsem se ho, co dělal nahoře. Říkal mi, že prohlížel autobus, ale když zjistil, že mám video, tak nejprve se snažil tvrdit, že měl problémy s nohou. Pak mě začal prosit, abych to video nikde nesdílel. Řekl jsem mu, že to, co dělal, je naprosto odporné a nepochopitelné. Myslím, že prostě chtěl, aby se lidé na něj dívali. Je to psychicky nemocný člověk," dodal Mohamud.

 

 

Mohamud si video rozhodně pro sebe nenechal a rozeslal jej médiím. Okamžitě se dostalo také do rukou objednatele hromadné dopravy v Londýně, společnosti Transport for London. Podle jejího mluvčího byl již řidič suspendován.

 

"Okamžitě jsme kontaktovali provozovatele autobusu, Arrivu, a ti potvrdili, že řidiče suspendovali, dokud celý incident nebude prošetřen," řekl mluvčí Transport for London

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Líbání, prsty, soulož... Bratr zveřejnil milostný deníček své sestry a baví jím celý internet

Nejdelší dostřik semene nebo vagína ´vzpěračka´? Sexuální rekordy k neuvěření!

vbo TN.cz