Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 2. 2016
zvrhlá opatrovnice

Babička měla divoký sex na záchodě. Vnuk (2) se musel dívat!

Sex na záchodě
Zdroj: oficiální zdroj

Podívaná, na kterou dvouletý chlapeček jen tak nezapomene. Babička ho s sebou vzala do tělocvičny, zacvičit si ale chtěla trochu jiným způsobem, než je v posilovně obvyklé.

Dvaačtyřicetiletá April Purvisová jde svému vnukovi skutečně skvělým příkladem. Zdrogovaná a posilněná vodkou vzala dítě do posilovny, tam ale měla na veřejných záchodech úplně jiné starosti, než dohlížet na dítě.

 

Vnouček spíš dohlížel na ni, a to doslova. Smyslů zbavená babička si totiž nabrnkla prvního chlápka, kterého viděla, a přímo před očima dítěte si to s ním začala na záchodcích rozdávat.

 

 

Podivné zvuky ale přilákaly do umýváren dalšího chlapce, muž ho ale podplatil několika dolary, aby šel pryč. Když se za nějakou dobu vrátil, našel na záchodcích už jen bezvládnou ženu, která v náručí svírala svého vnuka a nůž.

 

Chlapec si nejprve myslel, že je Purvisová mrtvá. Když ale přijeli policisté, začínala přicházet k sobě. Ti později zjistili, že žena žila v domě bez tekoucí vody a elektřiny. Matka dítěte byla šokovaná, Purvisová jim prý běžně s hlídáním pomáhala. Kvůli zanedbávání péče o dítě skončila povedená babička ve vězení. Pustili ji na kauci ve výši 72 tisíc korun.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAVIČKA ZELENÁ: Má konopí škodlivé účinky? Nový vědecký výzkum to popírá!

Žena přestala brát drogy! Neuvěříte, jak se během třech měsíců proměnila

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.2. | 20:20 bard-lidu
27
Ženské jsou dost často v prasárnách větší prevíti než chlapi.
20.2. | 14:07 tonny44
0
My jsme normálně mrddaali a vedle usínal náš 2 letý syn. Nijak ho to ...
20.2. | 22:04 novobilskyy
0
Náhlasit nevhodný komentář
Moje babina by mohla vyprávět,říkala co dělala za bordel:))
20.2. | 14:59 Tibor Sivak
1
Náhlasit nevhodný komentář
us jen jak se vyslovuješ a tomi stači, tybisi dokazal souložit i před svoji maminkou a jestě chtěl aby tiho podržela ja sem cikan a ale takhle se vyslovit jako ty si prase a to prase je vic inteligentni, i kdyby děti byly ve skole tak nikdy vživotě bych nesouložil na jejich postely manželkou
20.2. | 14:54 Tibor Sivak
0
Náhlasit nevhodný komentář
bard-lidu souhlasim
20.2. | 14:07 tonny44
0
Náhlasit nevhodný komentář
My jsme normálně mrddaali a vedle usínal náš 2 letý syn. Nijak ho to nepoznamenalo, a to moje stará u toho ječí jak lodní siréna...A náš 25 letý synek je naprosto v pohodě.
20.2. | 09:02 kimy69
2
Náhlasit nevhodný komentář
Redaktore, ty osle, ty jsi to spletl. Nemělo tam být uvedeno, že ho podplatil pár rubly ? Za to tě vedoucí určitě nepochválí...
20.2. | 01:02 vretenuskaprehlizena
11
Náhlasit nevhodný komentář
Vy si pamatujete co se dělo kolem vás ve dvou letech?! Já tedy ne! Zas jen nafouklá bublina. Dítě má první vzpomínky cca okolo třetího roku nejdříve. A i kdyby si zapamatovalo nějaký útržek z toho, že si babička zařádila, jak bude poznamenané? Trapné fakt :///
19.2. | 21:08 allanaldik
17
Náhlasit nevhodný komentář
a dite vedelo co se deje. kdo to zas napsal? byl jsi ozralej nebo sjetej? kolik rodim ma sex a dite si hraje.
19.2. | 20:20 bard-lidu
27
Náhlasit nevhodný komentář
Ženské jsou dost často v prasárnách větší prevíti než chlapi.