Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 9. 2017
Rusalky a zvonilky

Babička s vnučkou viděly v parku víly! FOTO jako důkaz UVNITŘ

Babička tvrdí, že vyfotila víly - 1
Zdroj: Profimedia
Debbie Garlandová tvrdí, že v parku vyfotila víly

Existují víly? Britská babička je přesvědčena, že ano, viděla je totiž na vlastní oči. Dalším svědkem má být její pětiletá vnučka. Na procházce prý potkaly skupinu asi deseti víl, které skotačily ve větvích. A Debbie tvrdí, že má dokonce snímky jako důkaz.

"Jsou to víly, připomínaly Zvonilku. Žádné jiné vysvětlení prostě neexistuje," prohlásila 55letá Debbie Garlandová podle britského portálu Daily Mail. Spolu s pětiletou vnučkou Lily vyrazily na procházku do nedalekého parku v yorkshirském Beverly, když spatřily, jak v křoví něco září.

 

Debbie si všimla, že létající stvoření připomínají víly, což poznamenala i Lily. Rychle doběhly zpět domů pro telefon a babička údajné rusalky několikrát vyfotila. "Když jsme se vrátily, bála jsem se, že už budou pryč a já je nevyfotím," přiznala Debbie.

 

 

13

GALERIE: Babička tvrdí, že vyfotila víly

Zdroj: Profimedia

Babička tvrdí, že vyfotila víly - 1

Hodnocení:

 

Když si pak snímky prohlížela, ohromilo ji, jak jasně jsou vidět jejich křídla i končetiny. "Ukázala jsem ty fotky synovi a on prohlásil, že jsem padlá na hlavu," dodala Debbie. Ani to ji ale neodradilo a zůstává přesvědčena, že opravdu viděla víly.

 

 

 

"Někteří lidé budou asi skeptičtí, ale já i moje vnoučata na víly věříme. Nevypadaly jako vážky nebo něco podobného. Byly celé ze zlata a zářily. Co se mě týče, byly jsme s vnučkou na procházce a viděli malou Zvonilku poletovat kolem," říká Debbie.

epa TN.cz