Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.2. 2017 14:37
FOTOGALERIE Sněm ANO

Babiš a spol. si pochutnali, ale hejtmana poslali domů o hladu

Jídlo na sjezdu ANO 2017
Zdroj: TN.cz
Na sjezdu ANO se podávalo dobré jídlo, olomoucký hejtman Oto Košta měl ale smůlu...

Nebyl by to pořádný sjezd politické strany, kdyby na něm chybělo dobré jídlo. Samozřejmě i Andrej Babiš dobře ví, že s plným žaludkem jde všechno lépe. Ke stolu s mnoha dobrotami, který byl dnes na sjezdu ANO v Praze, ale všechny nepustili.

Zatímco vedení strany v čele s Andrejem Babišem si na sjezdu mohlo pochutnat na dobrotách co hrdlo ráčí, našli se i nechtění hosté, kteří nebyli k jídelní tabuli připuštěni. A to se pyšní titulem hejtmana a v kapse má členskou průkazku hnutí ANO. Ano, řeč je o Oto Koštovi, olomouckém hejtmanovi.

 

PŘÍMÝ PŘENOS ZE SNĚMU MŮŽETE SLEDOVAT ZDE.

 

Anketa

Je v pořádku, že hejtman Oto Košta nebyl vpuštěn mezi delegáty strany?

Hlasovalo 615 lidí.
Stoly s dobrým jídlem v Centru pohybové medicíny v Praze se opravdu prohýbaly. Jen tiše závidět by mohli třeba straníci z druhé nejsilnější vládní partaje ČSSD, která kvůli obřímu dluhu šetří i na občerstvení na podobných sjezdech.

 

Na sněmu ANO se v sobotu podávaly těstoviny, hned několik druhů koláčků a hodně kuřecího masa včetně vývaru. Je jasné, že politici na sjezdu ANO hladem netrpí. Tedy kromě Oto Košty.

 

14

GALERIE: Občerstvení na sněmu ANO

Zdroj: TN.cz

Jídlo na sjezdu ANO 2017 - 1

Hodnocení:

 

Košta, který ztratil důvěru vedení strany a v pondělí ho pravděpodobně čeká odvolání z pozice hejtmana a možná i vyloučení ze strany, tak jel do Prahy z daleké Olomouce v podstatě zbytečně. Sice přiznal, že pozvánku na sněm nedostal, ale stále je platným členem strany, a tím pádem by měl mít na sjezd přístup jako delegát. Košta byl ale vpuštěn jen do prostorů pro veřejnost.

 

 

Babiš a jeho spolupracovníci se v tomto případě ukázali jako špatní hostitelé a nechtěného olomouckého hejtmana poslali hladového ze sjezdu pryč.

 

112

Sjezd ANO

Zdroj: ČTK

Sjezd ANO - Andrej Babiš - 9

Hodnocení:

hru TN.cz
Reklama