Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.6. 2017 15:04
O den dřív

Banášová vyběhla se svatebními hosty: Snoubence si vzala tajně!

Adela Banášová, Viktor Vincze
Zdroj: Instagram, brucibe
Adela Banášová a Viktor Vincze se vzali tajně

Oblíbená moderátorka Adela Banášová se měla dnes provdat za kolegu Viktora Vinczeho. Jenže se ukázalo, že už vdanou paní je! Snoubenci všechny zaskočili a vzali se den před obřadem, na který pozvali své příbuzné a kamarády.

Přípravu na svatbu sledovalo celé Slovensko. Žádost o ruku totiž proběhla v přímém přenosu - moderátor Viktor Vincze si před Adelou Banášovou klekl v relaci Teleráno. Krásku tím pořádně zaskočil, přesně takovou žádost o ruku si totiž nepřála!

 

Adela nemá veřejné projevy lásky zrovna v oblibě, a tak jí Viktor vyšel vstříc alespoň se svatbou. Manželské sliby si vyměnili v soukromí - den předtím, než se měli vzít před stovkami hostů. Skutečnému obřadu v pátek přihlíželo jen pár nejbližších.

 

Na předčasnou svatbu upozornil portál Nový čas. Právě fotografům z této redakce dokonce Viktor a Adela ukázali své snubní prstýnky, které měli už v pátek kolem osmé hodiny večer nasazeny.

 

 

O tom, co snoubenci chystají, ale zřejmě nikdo z hostů nevěděl. Na sobotní svatbě, která má začít v kostele v Tomášově ve čtyři hodiny odpoledne, tak budou pořádně zaskočení. Viktor a Adela už totiž před oddávajícího předstoupí jako manželé. I tak ale plánují s blízkými oslavit svou lásku.

 

Připomeňte si, jak Viktor žádal Adelu o ruku v přímém přenosu slovenské televize:


 

epa TN.cz