Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.10. 2017 17:06
Pomozte s pátráním

Bára (13) odešla dřív ze školy, domů se nevrátila! Hledá ji policie

Pátrání - Barbora Zemanová
Zdroj: Policie ČR
Policie pátrá po třináctileté Barboře Zemanové

Policisté pátrají po třináctileté Báře Zemanové, která odešla v pátek ze školy dřív, domů se ale nevrátila. V minulosti se léčila v psychiatrické léčebně a má brát antidepresiva, matka se proto bojí o její zdraví.

Benešovští kriminalisté vyhlásili pátrání po třináctileté dívce v úterý. Její matka ji ale naposledy viděla v pátek 6. října ráno. "Odcházela na autobus do školy v Pyšelích. Ve škole byla do 12:30 a svému učiteli řekla, že poté jede do Benešova," uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

 

Dívka už v minulosti z domova utekla. Léčila se v psychiatrické léčebně Opařany, měla by brát antidepresiva. Poznávacím znamením může být tik v pravém oku a piha pod ním.

 

Bára vypadá na 14 až 16 let, měří 156 centimetrů, je štíhlá a vysoká. Má modrozelené oči a dlouhé zrzavé vlasy. Naposledy na sobě měla černé džíny, stříbrné tenisky a hnědou šusťákovou bundu.

 

 

Pokud víte, kde by se mohla dívka skrývat, kontaktujte policii. "Veškeré poznatky je možné sdělit na kterékoliv oddělení Policie České republiky, na bezplatnou linku 158 nebo na telefon 974 871 531," doplnila Schindlová.

epa TN.cz