Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.9. 2017 18:02
divoké radovánky

Během sexu si zlomil penis. Zjistil to až o 12 hodin později

Rozkrok
Zdroj: Thinkstockphotos
Bezpečnost by měla být na prvním místě.

Muž (47) z Británie, si během energických sexuálních radovánek zlomil penis. To mu však nezabránilo v aktivitě pokračovat. Zlomeniny si totiž všiml až o 12 hodin později, když mu úd začal otékat.

Muž, jehož totožnost zůstává v anonymitě, o svém úrazu vůbec nevěděl. Erekce mu totiž vydržela, a tak pokračoval v hrátkách. Že je něco špatně zaznamenal až o 12 hodin později, když mu penis začal otékat a vytvořila se na něm podlitina.

 

Později začal dokonce močit krev, a tak se s obavami vydal na pohotovost. Lékaři v londýnské univerzitní nemocnici měli potíže pacienta vyšetřit. Jeho přirození bylo příliš oteklé.

 

 

Po rentgenu se ukázalo, že má muž díru o velikosti 2x3 cm v tkáni, která schraňuje krev během erekce. Muž byl převezen na urologii, kde ho připravili k operaci. Do dvou týdnů by měl být v pořádku.

 

Doktor Viney z londýnské nemocnice potvrdil, že lidé, kteří u sexu rádi experimentují a praktikují zvláštní pozice, často utrpí podobné typy úrazů. Podobně jsou na tom uživatelé kokainu, kteří se často ztratí v zápalu divokých radovánek a nedávají si pozor na své pohlavní orgány.

kik TN.cz