Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 12. 2016
video + anketa Zásah shůry

"Biblická bouře" oddělila Izrael od ISIS. Zachránil nás Bůh, říkají

Zdroj: facebook.com, Israel news online

Tohle video se stalo fenoménem internetu. V době, kdy Islámský stát poprvé zaútočil na Izrael, se na hranici vytvořila obří bouře.

Anketa

Co stálo za bouří nad Golanskými výšinami?

Hlasovalo 1052 lidí.
Je to boží zázrak, tvrdí Židé! Na přelomu listopadu a prosince zaútočili poprvé na Izrael radikálové z Islámského státu. Odveta byla nemilosrdná. Čtyři ozbrojence ISIS okamžitě zabila izraelská armáda. Do přestřelky se zapojilo i letectvo, aby situaci na zemi rychle uklidnilo.

 

Teď se ale ukazuje, že židovskému státu pomohla i příroda. Ve stejnou chvíli, kdy proběhl první útok ISIS na syrsko-izraelské hranici, se nad Golanskými výšinami vytvořila silná bouře. Rychle vířící masa deště a písku utvořila neprostupnou bariéru.

 

Vše zachytily kamery a video teď rychlostí blesku koluje internetem. Portál Israel News Online k tomu napsal: "Meteorologický jev nastal v 8 hodin ráno na druhé straně syrské hranice na stejném místě, kde ISIS napadl Izrael. Bouře utvořila nepřekročitelný plot. Byla to bariéra mezi ISIS a Izraelem."

 

 

Pod videem se ihned objevily komentáře, že jde o boží zásah a biblické znamení: "Bouři seslal na zem Bůh všemohoucí, aby tak jako vždy ochránil lid Izraele. Amen!" napsal jeden z čtenářů. Jiní ale oponují, že jde o obyčejný jev počasí.

 

Objevily se ale i komentáře zastánců konspiračních teorií, kteří tvrdí, že Izraelská tajná služba Mosad má dávno vyvinuté, ale nepřiznané technologie, které dokážou manipulovat s počasím.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TĚŽKÉ JE ZABÍT? Studentka, která bojovala na frontě proti ISIS, šokuje svým svědectvím

ISIS plánuje další útoky na evropské kostely! Tohle město je na seznamu srmti jako první

vrl TN.cz