Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 2. 2016
životní šance

Bílý dům roztančila 106letá stařenka! Obama jen zíral! VIDEO

Zdroj: oficiální zdroj

Virginia McLaurin (106) si splnila dlouholetý sen. V rámci oslav Měsíce černošské historie (Black History Month) se podívala do Bílého domu. A rozhodně se nedržela zpátky. S prezidentským párem to pěkně rozjela!

Virginia tak moc toužila po setkání s Barackem Obamou, že prezidentovi dokonce poslala vzkaz pomocí kanálu YouTube. "Drahý pane prezidente, ráda bych se setkala s Vámi i s celou Vaší rodinou. Lásku a modlitby posílá Virginia McLaurinová - narozená roku 1909," vysvětlila 106 letá stařenka hned na úvod.

 

Její slova byla tak upřímná a dojemná, že se před více než rokem rozjela kampaň na Facebooku a také na stránkách Bílého domu s jediným cílem - dopřát stařence to potěšení a návštěvu prezidentského páru jí umožnit.

 

 

Nyní se konečně dočkala. Do Bílého domu se Virginia podívala v rámci oslav Měsíce černošské historie a ze setkání s prezidentem a jeho ženou byla naprosto unešená. "Myslela jsem si, že se návštěvy Bílého domu nikdy nedožiju. Černý prezident. A černá manželka. Jsem tu, abych oslavila černošskou historii," popsala nadšená žena.

 

 

Velice příjemně překvapený byl i prezidentský pár. První dáma nemohla uvěřit tomu, že ženě je neskutečných 106 let. "Tolik Vám není! Ó můj Bože. Chtěla bych být jako Vy až dospěju," řekla ohromená Michelle. "Můžete být," řekla stařenka a bez váhání začala tančit.

 

Netrvalo přitom dlouho a křepčila nejen žena, ale i prezident a jeho žena. "Jsme šťastní, že jste tu," řekla stařence rozradostněná Michelle.

lud TN.cz