Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2017 16:44
Ordinace v růžové zahradě 2

Bitka v Ordinaci: Zounar dostane do obličeje. Pěstmi i kuřetem!

Rvačka v Ordinaci: Zounar dostane do obličeje od Vondráčka
Zdroj: TV Nova

Hotový kaskadérský kousek čeká dnes večer Boba Švarce a Denise Adlera v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jejich představitelé Martin Zounar a Petr Vondráček natočili bitku jako z akčního filmu.

Tvrdé rány do obličeje, kopy do bolestivých partií a let vzduchem na právě prostřenou tabuli s pohoštěním. Takovou scénu předepisoval scénář Ordinace Martinovi Zounarovi coby Bobovi Švarcovi a Petrovi Vondráčkovi jako Denisovi Adlerovi. A důvod? Ženská! Jak jinak.

 

Heluš, která se z ošklivky proměnila v krásnou labuť, je teď objektem zájmu nejednoho muže a Bobo žárlí. A kromě toho si moc dobře uvědomuje, že miliony, které zdědil, může užívat výhradně v páru s Heluš (Martina Randová). A kdyby se mu vypařila, mohl by se s pohádkovým dědictvím rozloučit. Po dobrém to ale, zdá se, nejde, a tak dojde na pěsti.

 

Kvůli náročnosti scény seriáloví tvůrci sáhli po kaskadérech. I tak si ale oba herci užili své. Rány do obličeje za ně sice schytali jiní, i oni museli s kůži na trh, aby ani ten nejpozornější divák nic nepoznal.

 

110

GALERIE: Rvačka v Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Rvačka v Ordinaci: Zounar dostane do obličeje od Vondráčka

Hodnocení:

 

„No, je to tak, dostal jsem přes držku od Petra Vondráčka, ale protestuju. On mi chodí za ženou a já dostanu po tlamě,“ stěžoval si naoko při natáčení Martin Zounar ve chvíli, kdy dopadal na obložené mísy. „Vyřádili se na mně. Měl jsem kuře v obličeji, šunku v obličeji, salát, dokonce mi chtěli dát pomeranč mezi zuby, jako mají prasátka na stole. Je to hezky udělané, divák se pobaví,“ vylíčil Zounar, a protože i on je pro každou legraci, do scény vložil i pár svých husarských kousků.

 

 

„Bylo to plné emocí. Jako samec jsem se popral s Martinem Zounarem, a že jsem mu to nandal. Martin se u toho dokonce najedl,“ bavil se na kolegův účet Petr Vondráček. Ale ani on nevyvázl beze šrámu.

 

Jak tahle rvačka skončí, jaké následky bude mít a jak se k tomu postaví Martina Randová coby Heluš, to uvidí diváci Ordinace v růžové zahradě 2 už dnes ve 20:20 na Nově a slovenští diváci v témže čase na Nova International!
 

TN.cz