Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 10. 2017
nový trend

Bloggerka si prodloužila chlupy v nose. Bude z toho módní hit?

Nový hit - chlupy v nose
Zdroj: Instagram
Šli byste do toho i vy?

Žijeme v době, kdy si ženy mohou nechat prodloužit vlasy, nehty nebo řasy. Tím to ale nekončí, bloggerka z Británie prodlužování dala úplně nový rozměr, když si prodloužila chlupy v nose.

Módní bloggerka Sophie Hannah Richardsonová představila na svých sociálních sítích nový módní trend a okamžitě za něj sklidila kritiku.

 

Richardsonová si na videu do nosu strčila umělé řasy. Chtěla tím vtipně poukázat na bizarní novinku. Bohužel se ovšem nesetkala s přílišnými ovacemi. Někteří fanoušci nepochopili, že se jednalo o vtip a drsně se do Sophie opřeli v komentářích.

 

"Myslela jsem, že to bude legrace. Někteří lidé to ale nepochopili, což mi přijde ještě vtipnější. Jedna paní mi dokonce napsala, že se nikdy nevdám a nebudu mít děti," svěřila se bloggerka Daily Mirror.

 

 

Sophie je bloggerkou již třetím rokem a většinou sklízí pozitivní ohlasy. Na negativní komentáře prý raději vůbec nereaguje. "Vždycky se snažím sledovat nové trendy, tenhle mě velmi zaujal, ale nemyslím si, že se nějak chytí," dodala na závěr Sophie.

kik TN.cz
Reklama