Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 5. 2017
smrt ve Strašnicích

"Bodal jako šílenec," žena popsala vraždu matky 2 dětí ve Strašnicích

Smrt ženy ve Strašnicích - 2
Zdroj: AKTU.cz
Tragédie se stala v rodinném domě ve Strašnicích.

Padesátiletý muž je podezřelý, že minulý pátek zavraždil svou manželku v rodinném domě v pražských Strašnicích. "Zabil jsem svoji ženu," přiznal se podle příbuzných policii ihned po příjezdu. Ti také teď exkluzivně pro TN.cz popsali detaily z celé tragédie. Manželé měli údajně dlouhodobé problémy.

"Můj syn ubodal svoji manželku," řekl portálu TN.cz muž, který se snažil vraždě zabránit. "Nemohl jsem ho od ní odtrhnout," dodal třiaosmdesátiletý otec, který byl svědkem hrůzného činu a bohužel mu nedokázal zabránit.

Reklama

 

Muž vysvětlil, že se jeho syn v minulosti léčil s paranoidní psychózou. A otec si myslel, že úspěšně. "Údajně byl vyléčený, choval se slušně, byl jsem až v šoku. Mluvil se mnou, nakupoval, zajímal se o mě," vysvětlil smutně.

 

Tragickou situaci popsala i nevlastní matka muže podezřelého z vraždy - celá rodina spolu žije v jednom domě. "Slyšela jsem křik. Manžel hned utíkal dolů ještě v pyžamu. Já jsem volala policii. Stalo se to za vchodovými dveřmi venku, ale začali se hádat už v kuchyni, tam vzal i nůž. Nikdy se nehádejte v kuchyni!" dodala žena.

 

14

GALERIE: Smrt ženy ve Strašnicích

Zdroj: AKTU.cz

Smrt ženy ve Strašnicích - 1

Hodnocení:

 

 

Zavražděná žena bohužel svým zraněním podlehla přímo na místě činu. "Policie oživovala a oživovala, přijeli i záchranáři, ale měla hodně bodných ran, on mířil hlavně na její břicho. Bodal a bodal jako šílenec. Jen štěstí, že nezranil i manžela, když se ho snažil odtrhnout," popsala děsivé okamžiky.

 


Případ nyní vyšetřuje policie. "Byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu vraždy. Muž je nyní v psychiatrické léčebně," řekl tiskový mluvčí policie Jan Daněk. Podle příbuzných se muž poté pokusil spáchat v léčebně sebevraždu.

 

 

Vraždě údajně předcházely dlouhodobé problémy v manželství. "Pořád se hádali. Bylo to na denním pořádku. Ona byla často hysterická. Uráželi se a nadávali. Sprostá slova, co na sebe křičeli, nemůžu ani říct nahlas," dodala.

 

Podle příbuzných za vraždou nestály finanční problémy. Podezřelý muž je podnikatel a zavražděná žena byla v domácnosti. "Byla strašně pořádná, pořád něco leštila," řekla o zavražděné žena.

 

"Byli manželé 11 let, dříve spolu jen žili. Mají spolu sedmnáctiletého chlapce a jedenáctiletou dívku. O děti se dobře starala," dodala žena. 

 

"Nevíme přesně důvod, proč se to stalo. Asi mu vybuchly nervy. V minulosti se léčil na psychiatrii, ale poslední dva roky už ne," tvrdí. "Chtěl se rozvést, ale ona nechtěla. Nechtěli jsme se jim do toho plést. Oba máme zdravotní problémy, potřebujeme klid," vysvětlila žena.

 

Příbuzní s manželkou syna nevycházeli, ze situace jsou ale nešťastní. "Vraždu nic neomlouvá," zakončila. 

Podívejte se na reportáž o vraždě ve Strašnicích: 

has TN.cz
Reklama