Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.6. 2017 13:38
záhadné zmizení

Na severu Čech se ztrácí dívky! Bohunku a Míšu hledají už týdny

Zdroj: TV Nova

Ani po třech týdnech se nepodařilo severočeské policii vypátrat dvojici nezletilých dívek, které se nezávisle na sobě ztratily začátkem května. 15-ti letá Bohuslava Valentová zmizela beze stopy ve Varnsdorfu na Děčínsku. O rok starší Michaela Kopecká se ztratila na Litoměřicku.

Pátnáctiletá Bohuslava odešla 8. května po sedmé hodině ráno do školy, tam se už ale neukázala. Policie hledala u přátel, obvolala i nemocnice, po dívce ale dosud nejsou žádné stopy. Nedostupný je od chvíle, kdy zmizela, i její mobilní telefon. Naposledy byla oblečené do černé mikiny s kapucí a černých legín.

 

Záhadné je také zmizené o rok starší dívky z Mukařova na Litoměřicku. Michaela Kopecká zmizela 11. května a od té doby se rodině neozvala. Zmizení obou dívek je podle policie náhodné.

 

 

Zároveň ale policie přiznává, že není běžné, aby takto krátce po sobě zmizely dvě podobně staré nezletilé dívky. Michaela je výrazná svým nepovedeným tetováním na prstech a předloktí v podobě křížků a nápisů. Vysoká je okolo 165 centimetrů. Pokud jste některou z dívek viděli, volejte linku 158.

 

mom TN.cz
Reklama