Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.10. 2017 14:31
malé lásky

Těsně po porodu začal boj o život: Miminko trpí vážnou nemocí

Zdroj: TV Nova

Do středečního dílu pořadu Malé lásky zasáhne dramatická událost. Rodiče si poporodního štěstí příliš dlouho neužijí, u malého Milánka se objeví vážná nemoc - epilepsie. Jen krátce po porodu si tak sáhnou na opravdové dno.

"Když nám malý usnul, tak začal periodicky cukat ručičkou, potom i nožičkama, tak jsem se ptala sestřiček, co se děje, jestli je to v pořádku," popisovala své obavy maminka Veronika. "Druhý den třesy přišly znova, a to už nám malého hned odvezli na JIPku, kde se ukázalo, že má epilepsii," dodala.  

 

"Opravdu mohu říct, že jsme si s partnerem sáhli na úplné dno. Těšili jsme se na to krásné a pak přišly nervy," svěřila se již se slzami v očích Veronika. Jak příběh malého Milánka dopadl, se podívejte ve středu večer.

 

144

GALERIE: Malé lásky

Zdroj: TV Nova

Malé lásky - 1

Hodnocení:

 

Sparťan do Plzně nevstoupí

V dalším příběhu se představí fotbalová rodina. Co se stane, když Viktoria Plzeň sebere AC Spartě titul? Dědeček musí zastoupit tatínka. Proč? Protože na plzeňskou půdu Sparťan nevstoupí.

 

"Kdybych se rozhodla rodit v jakékoliv jiné porodnici, tak by tu seděl s námi, ale do Plzně se mnou prostě odmítl jet," svěřila se maminka Mirka.

 

 

Láska z dětského domova

Dojemný příběh lásky a touhy vytvořit stabilní rodinu s pevným domovem představí maminka Julie Cinová, která čeká se svým manželem již třetího kluka. Julie i její manžel vyrůstali oba v dětských domovech na Slovensku. Rodiče je odložili. Na povrchu působí Julie vyrovnaně a silně, její vlastní dětství je ale stále citlivá záležitost.

 

Předposlední díl dokureality Malé lásky můžete sledovat ve středu ve 21:35 na Nově! Předchozí díl najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz