Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.3. 2015 12:51
náhlá smrt

Boss a přítel Brožové je mrtvý! Kovarčíkovu smrt řeší policie!

Peter Kovarčík a Kateřina Brožová
Zdroj: fdb.cz/tn.cz

Zámožný expřítel herečky Kateřiny Brožové, producent a vlivný boss českého šoubyznysu Peter Kovarčík je po smrti. Informovala o tom agentura ČTK. Jeho úmrtí vyšetřují kriminalisté.

Policie vyšetřuje smrt kontroverzního podnikatele a producenta Petera Kovarčíka. Tělo jedenašedesátiletého muže bylo nalezeno v jeho bytě poté, co se týden neozval svým známým.
 

Kovarčík byl jedním z nejbližších přátel exprezidenta Václava Klause, významně ovlivňoval český šoubyznys a stál za mnoha sportovními podniky. Jeho expřítelkyní byla například herečka Kateřina Brožová. Poslední dobou Kovarčíka doprovázela modelka Kateřina Klausová.
 

"Mluvila jsem s ním před čtyřmi dny a byl naprosto v pořádku. Myslím si, že měl zrovna dobré období, a nemyslím, že by spáchal sebevraždu. Absolutně netuším, co se stalo. Během posledních let jsme hodně spolupracovali a brala jsem ho jako člověka, který mi pomáhá v životě jako kamarád. Tečou mi slzy a musela jsem přerušit zkoušku a šla na panáka," uvedla pro Blesk.cz zpěvačka Michaela Nosková.
 


 

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI

 

ČTĚTE TAKÉ:

Amerika truchlí: Sam Simon, otec žluté rodinky Simpsonů, prohrál boj s rakovinou

Zemřel legendární britský spisovatel. Autora Zeměplochy navštívil Smrť

ČTK / TN.cz