Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 3. 2018

Březen ve Špindlu? Lyžování bez čekání, více než 20 km sjezdovek a sportovní klání Hero Season Trophy

Špindlerův mlýn
Zdroj: oficiální zdroj

Dáváte přednost jarnímu lyžování se sluncem a poloprázdnými sjezdovkami? Vyrazte do Špindlerova Mlýna. Užít si můžete lyžování bez front, měřenou trať obřího slalomu, kluziště či snowpark. V sobotu 10. března pak bude skiareál hostit klání o titul Hrdiny sezóny. Zúčastnit se mohou lyžaři, snowboardisti a všichni nadšenci zimy. Těšit se můžete i na doprovodný program. Vyhrát můžete CHYTROU SEZÓNKU nebo třeba let vrtulníkem nad Špindlem.

Na sjezdovkách máme v současnosti padesát až osmdesát centimetrů sněhu. Podmínky jsou perfektní. V provozu je více než dvacet kilometrů poloprázdných sjezdovek a návštěvníci se nemusejí bát ani front u turniketů. Skibusy i parkoviště jsou zdarma,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že každý den se v největším krkonošském středisku konají Happy hour a v restauracích a barech Špindl gastronomy navíc padají ceny drinků o desítky procent. Snowboardisti se mohou vyřádit v Burton snowparku Horní Mísečky, kde je k dispozici nová lanovka vedoucí na Medvědín, lyžaři zas mohou otestovat měřenou trať obřího slalomu Audi Race Track ve Svatém Petru. Poměřit si tu mohou své síly s časem známého českého sjezdaře Ondřeje Banka, který je zároveň tváří Skiareálu Špindlerův Mlýn. Za návštěvu rozhodně stojí i Špindlerovské LEDÁRIUM s výstavou ledových soch na téma Star Wars, bobová a sáňkařská dráha, kluziště v centru města nebo Snow Show.
Pokud se chystáte do Špindlu tento víkend, rozhodně si nenechte ujít premiéru sportovního klání Hero Season Trophy Tour – Hrdina sezóny 2017/2018 ve Svatém Petru. Do unikátních závodů v obřím slalomu se může přihlásit každý. „Soutěží se v pěti kategoriích na malém hanku černé sjezdovky ve Svatém Petru a do závodu se mohou přihlásit lyžaři, snowboardisti, muži, ženy, děti. Pro návštěvníky jsme připravili celodenní program, Aprés-ski zábavu s DJ na terase Quattro Baru,
“ přiblížil akci René Hroneš tím, že vítěz bude slavnostně korunován na hrdinu letošní lyžařské sezóny a získá hvězdnou Hero Season Trophy. Soutěžit se bude také o celosezónní skipasy a vyhlídkové lety vrtulníkem. Klání se zúčastní i Ondřej Bank. Nenechte si proto tuto zábavnou akci ujít.

Špindlerův mlýn
Zdroj: oficiální zdroj


Bližší informace k závodu a registraci naleznete na webu www.gopass.cz. Kapacita závodů je omezená, takže s registrací neváhejte.
Více na www.skiareal.cz

 

Komerční článek