Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 7. 2017
odporný zločin

Žena poslala bývalému poslední fotku dcerky. Tu našli udušenou

Policie na místě činu vyšetřuje nález mrtvé holčičky
Zdroj: Profimedia

Mladá Britka Cody-Anne Jacksonová (20) poslala svému bývalému příteli fotku jejich dvouleté dcery s mrazivým vzkazem, po dvou dnech byla jejich dcerka mrtvá. Jacksonová tvrdí, že se dítě udusilo mezi polštáři, podle obžaloby se ale jedná o vraždu, po které si chtěla mladá matka vzít život. O jejím osudu nyní rozhoduje soud.

Podle obžaloby matka loni v říjnu ve Staffordu zadusila svou dcerku Macey a poté se pokusila o sebevraždu, uvádí portál Dailymail. Jen několik hodin před tragédií měla bombardovat svého bývalého přítele naštvanými zprávami, protože se jejich vztah týden před tím rozpadl.

Reklama

 

Během toho otci dítěte Paulu Hoganovi poslal fotku Macey s mrazivým vzkazem: "Promiň, ale myslela jsem, že si zasloužiš poslední vzpomínku na ni." To bylo jen dva dny před tím, než se policie dostala do domu, kde našla udušenou Macey a mladou matku s podřezanými žílami.

 

U jejich těl ležel vzkaz, na kterém stálo: "Nechci ji tu nechat, ale já už dál nemůžu. Už tu není nic pro mě ani pro Macey."

 

Matka se brání tím, že se jejich malá dcerka udusila, když s ní spala v jedné posteli. Když ráno objevila nehybné tělo své dcery, pokusila se o sebevraždu, uvádí Dailymail obhajobu Jacksonové.

 

Podle obžaloby celá situace vyvrcholila poté, co se Hogan od rodiny odstěhoval a přestal reagovat na naštvané vzkazy. 8. října poslala matka mrazivý vzkaz s fotkou. Podle obžaloby si 9. října Jacksonová uvědomila, že jejich vztah skončil a strávila celý den sama doma se svou dcerkou.

 

Před soudem zaznělo, že strávila noc vedle své dcery v posteli, ráno pak zavolala na tísňovou linku, že Macey nedýchá. Podle Jacksonové uložila dcerku večer normálně do postele a poté si vzala předepsané prášky. Protože dcerka plakala, vzala si ji k sobě do postele. Pak už se probudila ráno, aby našla studené tělíčko mezi dvěma polštáři. Na tísňovou linku zavolala v 9:56.

 

 

Když si podle obhajoby uvědomila, co se stalo, sešla do kuchyně pro dva nože a pokusila se o sebevraždu. Policie v domě našla Jacksonovou, jak sedí v tureckém sedu za tělíčkem Macey, které blokovalo dveře do pokoje.

 

Policisté také našli vzkaz na rozloučenou, který byl podle obžaloby napsaný před smrtí Macey, matka měla svou dcerku zabít a pak selhala, když chtěla zabít sebe, uvádí Dailymail.

 

Soud by podle odhadů mohl trvat až tři týdny.

klma TN.cz
Reklama