Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.4. 2017 16:23
bydlení v garáži

Žena si přestavěla garáž rodičů na nádherné bydlení! GALERIE

Bydlení ze staré garáže
Zdroj: Profimedia

Mladé designérce z Velké Británie se podařilo něco úžasného. Ze staré garáže svých rodičů vytvořila nádherný a útulný domov! A nebylo to ani drahé!

Angličanka Stephanie Bertenshaw (27) přestavěla garáž svých rodičů na plnohodnotné bydlení v přepočtu za pouhých 380 tisíc korun. Nové bydlení pro Stephanii a jejího partnera vzniklo před třemi lety z pěti vedle sebe stojících garáží v anglickém městečku Marsden.

Reklama

 

16

GALERIE: Bydlení ze staré garáže

Zdroj: Profimedia

Bydlení ze staré garáže - 6

Hodnocení:

 

Samotná přestavba trvala dva roky a nízké ceny mladý pár dosáhl díky pomoci rodiny i přátel. O tom, že se v bývalé garáži bude bydlet, se ale rozhodlo až během přestavby, původně si uvnitř chtěla Stephanie zřídit jen kancelář. Brzy si ale mladá dáma uvědomila potenciál stavby a kromě kanceláře tak vznikl uvnitř i plnohodnotný byt. Nechybí ložnice, koupelna, patro pro hosty, malý útulný obývací pokoj ani kuchyně s velkým jídelním stolem.

 

 

Kromě toho, že samotné stavební práce nebyly příliš nákladné, ušetřila majitelka i na vybavení domácnosti. Ačkoliv je bydlení velmi hezky zařízeno, většina věcí je z druhé ruky, část od rodičů, část od přátel. Jako velkou výhodu spatřuje Stephanie to, že i v takhle malém obydlí dokázala skloubit bydlení s prací, jakožto designérka pracuje totiž většinu času z domova. Z postele do práce to tak má každé ráno jen několik málo kroků.

TN.cz
Reklama