Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 6. 2018
královský skandál

Britové zuří! Princ George si hrál s pistolí a nožem, rodiče ho nechali

Princ George si hraje s pistolí - 2
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Kate přišla s dětmi podpořit manžela v pólu.

Královská rodina čelí kritice kvůli fotkám čtyřletého prince, které se objevily na internetu. Malý George si na nich totiž hraje s pistolí a nožem, zatímco jeho maminka, vévodkyně Kate, se dobře baví. Chlapec sice drží pouze neškodnou hračku, v době, kdy Velká Británie čelí nárůstu násilí, se toto gesto ale ukazuje být velmi nešťastné.

Budoucí král - princ George - byl se svou sestřičkou Charlotte a maminkou Kate podpořit svého tatínka v pólu a aby si zkrátil čas, hrál si s dětskou pistolkou, pouty a nožem.

 

Ačkoli se celá rodina dobře bavila, "zbraně" v rukách dítěte pořádně pobouřily veřejnost. Obzvlášť pak ve chvíli, kdy jimi chlapec mířil na svou maminku, informuje britský Mirror.

 

Princ George si hraje s pistolí - 1
Zdroj: Profimedia Královská rodina čelí kritice kvůli fotkám, na kterých si princ George hraje s pistolkou a nožem.

 

Lidé nyní královskou rodinu kritizují, že malému princi tyto hračky dovolila. Doba je totiž velmi vypjatá a Velká Británie dlouhodobě bojuje s vlnou násilí. "Smutné vidět George hrát si se zbraní, zatímco celá země řeší problémy s kriminalitou," kritizují rodinu lidé. "Lepší by bylo, kdyby si hrál s autíčkem nebo fotbal," přidávají se další.

 

 

Kensingtonský palác se zatím ke hře malého prince nijak nevyjádřil. Vévodkyně Kate ale nevypadala, že by se jí na chování dětí něco nezdálo. Zatímco princ si hrál s pistolkou, jeho sestřička dělala různé stojky a pobíhala po okolí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Inspirujte se! Víme, s jakou hračkou si nemůže hrát George a Charlotte
Hračky na baterky? Myslete na možná rizika

lud TN.cz
Reklama