Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 8. 2017
vyostřená hádka

Brutální útok: Záchranář kopl do břicha těhotnou sestřičku! VIDEO

Zdroj: YouTube.com

Zcela nepochopitelný a velmi brutální útok zachytila bezpečnostní kamera na chodbě nemocnice v jednom z největších měst v Chile Valparaíso. Záchranář při hádce se zdravotní sestrou vybouchl vzteky a ženu kopl do břicha. Vše je o to horší, že podle médií byla sestra těhotná.

Kdy přesně se hrozivý útok v chilské nemocnici odehrál, není jasné. Záběry z bezpečnostních kamer se ale na internetu objevily začátkem tohoto týdne.

 

Video zachycuje hádku dvou členů nemocničního personálu - zdravotní sestřičky a záchranáře, kteří se do sebe z neznámých důvodů pustili přímo na chodbě.

 

 

Záchranář nejprve ženu popadne za vlasy a křičí jí do tváře. Pak vystrašenou sestřičku táhne po chodbě. Po chvíli to vypadá, že se útočník vyklidnil a chce odejít pryč. Žena ale něco prohodí a muž ztratí nervy. Kopne ji do břicha.

 

Jak informuje britský Daily Mail, dramatický spor ukončí až členové ochranky, kteří dvojici od sebe odtrhnou. Záchranáře už vyšetřuje policie. Čin je o to horší, že napadená sestřička měla být v době útoku těhotná. Její zdravotní stav ale není známý. Policie odmítá sdělit totožnost obou účastníků i vztah, jaký mezi nimi panuje.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Justin Bieber na turné udeřil fanouška do obličeje! Tomu hned začala téct krev. Proč to udělal?

SMRTÍCÍ KNOCKOUT: Opilý svalovec napadl cyklistu. Ale mistra světa v karate nečekal...

lud TN.cz