Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 2. 2018
Skoro 10 let ve vězení

Brutální znásilnění turistky v Rimini: Gangsteři dostali tresty

Znásilnění v Itálii
Zdroj: Profimedia
Vyšetřování znásilnění v Rimini

Italský soud poslal do vězení tři mladé Afričany, kteří vloni v létě brutálně znásilnili polskou turistku v letovisku Rimini. Přitom také skoro zabili jejího manžela. Znásilnili i mladého transexuála z Peru. Ve vězení si odsedí 9 let a 8 měsíců.

U soudu pro mladistvé v Bologni stanuli dva bratři z Maroka ve věku 15 a 17 let a šestnáctiletý Nigerijec. Soud je uznal vinnými ve všech bodech obžaloby, uvedl italský list Corriere Della Sera.

 

Státní zástupkyně Silvia Marzocchiová pro mladíky žádala 12 let ve vězení. Obhájce nigerijského mladíka se proti trestu chce odvolat, zdá se mu příliš vysoký, uvedla polská tisková agentura PAP.

 

V odděleném procesu byl už na podzim souzen Guerlin Butungu, dvacetiletý Konžan, který byl jako jediný plnoletý. V listopadu si vůdce gangu vyslechl rozsudek, který jej poslal do vězení na 16 let.

 

 

Gang zaútočil na polský pár v sobotu 26. srpna po setmění. Na odlehlé pláži v oblíbeném letovisku Rimini nejdříve napadli muže, kterého zbili do bezvědomí. Poté se vrhli na turistku, kterou také zmlátili a několikrát hromadně znásilnili.

 

"Škrtili mě tak silně, že jsem nemohla dýchat. Bylo to nekonečné, násilí trvalo víc než 20 minut a během toho mi anglicky říkali, že mě zabijou. Slyšela jsem, jak mlátí mého partnera," popsala dívka u soudu s Butungem. Dvojici poté ještě okradli a utekli. Později toho večera napadli také transexuála
 

vbo TN.cz
Reklama