Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.3. 2015 12:50
zrůdná babička

"Bude běhat, dokud neřeknu dost!" Vnučku (9) uštvala k smrti

Holčičku babička uštvala k smrti
Zdroj: facebook.com
Babička malou vnučku uštvala k smrti

Holčička tajně snědla čokoládovou tyčinku, stálo ji to život. Babička kvůli tomu nechala vnučku běhat kolem domu tak dlouho, dokud nepadla. Zemřela na dehydrataci.

Malá Savannah z Alabamy zemřela na extrémní dehydrataci poté, co ji babička Joyce Hardin Garrardová (49) a nevlastní matka Jessica Mae Hardinová nutily hodiny běhat kolem domu s poleny v náručí. A to přesto, že dívka měla právě zánět močového měchýře.

 

Měl to být nepochopitelně krutý trest za to, že holčička tajně snědla čokoládovou tyčinku. Hardinová v osudnou neděli večer zavolala záchranku s tím, že Savannah dostala záchvat a nehýbe se. Dítě zemřelo v pondělí kolem poledne v alabamské nemocnici.

 

Nařízená pitva prokázala, že holčička zemřela na extrémní dehydrataci. Vyšetřovatel Jimmie Harp uvedl podle listu Daily Mail: "V zásadě byla donucena běhat tak dlouho, že její vyčerpání vedlo k dehydrataci a její elektrolyty se ocitly na takové hladině, že nemohla přežít.“

 

 

Zrůdná babička nyní stanula před soudem. Za smrt Savannah, která byla vyhodnocena jako vražda, jí hrozí trest smrti nebo doživotí. Jako důkaz, že svůj odporný čin plánovala, posloužil videozáznam z kamer ve školním autobuse, na kterém Garrardová říká řidičce: "Donutím ji běhat, dokud nepadne“.

 

Zrůdná babička jde k soudu:

 

V jedné chvíli si také všimla sousedka, že holčička klečí na všech čtyřech, zvrací a prosí, aby směla přestat. Babička ani nevlastní matka jí to nedovolily. Hardinovou proces teprve čeká.
 

hel TN.cz