Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.9. 2017 16:04
STŘEPINY

Burkiny v Česku: Ano nebo ne? Prezident Zeman má jasno!

Zdroj: TV Nova

Prezident Miloš Zeman se vyjádřil ke kauze, která v létě hýbala Českem. V pražském akvaparku totiž jeden z návštěvníků vyfotil dvě ženy v tradičních muslimských plavkách – burkinách. Fotku umístil na sociální síť a okamžitě se strhla vlna nenávistných komentářů. Podle Zemana není důvod, aby ženy v českých bazénech používaly muslimské plavky, tedy pokud jsou štíhlé a hezké.

Některé ženy by s ohledem na své proporce měly mít soudnost a na koupališti nebo u bazénu se co nejvíce zahalit. Takový je názor prezidenta České republiky. Miloš Zeman dále uvedl, že naopak z hezkých dívek by plavecký úbor strhl. Tímto směrem se uchýlil v rozhovoru pro web Blesk.cz na téma burkiny v Česku.¨

 

 

Řekl by to i své ženě a dceři? Arbitr krásy Miloš Zeman ale má zřejmě naprosto jiný metr pro muže. Jeho veřejné promenády v trenkách cestou k rybníku prozrazují, že léta modela už má za sebou.

 

Miloš Zeman v plavkách
Zdroj: Profimedia
 


Věty, které možná padají mezi muži v hospodě u čtvrtého piva, jsme tak měli možnost slyšet z úst prezidenta republiky v přímém přenosu z lánské pracovny. Bonmot pro zasmání, nebo nepřípustný sexismus? Ptali jsme se slečen i paní, politologů i kandidátů na prezidenta. Podívejte se na reportáž.

 

 

Celý Střepiny najdete ZDE.
 

TN.cz/vem