Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 4. 2018
galerie stromový dům

Bydlení na dovolené: Ubytovat se můžete v domě na stromě! FOTO

Stromový dům
Zdroj: Airbnb

Těch pár dní v roce, kdy můžete vyrazit na zaslouženou dovolenou, by mělo být výjimečných. A dopomoci tomu může například i toto výjimečné dovolenkové ubytování na stromě.

Tento malebný dřevěný domek je postaven mezi kmeny stromů ve výšce několika metrů nad zemí. Najdete ho v americkém státě Montana nedaleko vstupu do národního parku Glacier, který nabízí dokonalé dovolenkové vyžití. Oblast je vyhlášená jak mezi lyžaři a snowboardisty, tak i mezi horskými turisty či rybáři.

 

115

GALERIE: Stromový dům

Zdroj: Airbnb

Stromový dům - 4

Hodnocení:

 

Dům nabízí přes 150 metrů čtverečních obytné plochy a ubytuje hned čtyři hosty. Těm je k dispozici jedna prostorná ložnice v nejvyšším patře a dvě lůžka v "obývacím pokoji" o patro níže. Dále nechybí samozřejmě plně vybavená kuchyně, koupelna a toaleta. K tomu je navíc v každém patře k dispozici venkovní terasa. Pohyb mezi patry je umožněn díky dvěma točitým schodištím, první dřevěné najdeme venku, druhé kovové uvnitř.

 

 

K domku, který je možné si pronajmout přes ubytovací web Airbnb, náleží i více než 2,8 hektaru velký pozemek se vzrostlými stromy. Z pochopitelných důvodů je v celém objektu přísný zákaz kouření. Noc v tomto stromovém domě vás vyjde přibližně na 7300 korun za noc. Ubytování ale objednávejte s předstihem, termíny bývají na dlouho dopředu vyprodané.

TN.cz
Reklama