Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 8. 2017
luxus na moři

Bydlení snů na vodě: Tyto plovoucí domy vás dostanou!

Plovoucí domy Floating Seahorse Villas - 6
Zdroj: Profimedia

Bydlení v luxusu je snem mnoha lidí. Projekt s názvem "Floating Seahorse Villas" by v tomto ohledu nejspíše většinu z nich plně uspokojil. Výhled z ložnice přímo na život pod hladinou moře je pak jedním z hlavních lákadel.

Projekt plovoucích domů se připravuje v Dubaji, konkrétně na ostrově s názvem St. Petersburg Island. Vily disponují rovnou třemi patry. Kromě základního "přízemí" nad úrovní hladiny nechybí ještě nástavba s terasou na střeše a hlavně podvodní patro s prosklenou stěnou, skrz kterou můžete pozorovat život pod hladinou Perského zálivu.

 

16

GALERIE: Plovoucí domy Floating Seahorse Villas

Zdroj: Profimedia

Plovoucí domy Floating Seahorse Villas - 3

Hodnocení:

 

Domy vypadají opravdu úchvatně. Vnitřní prostory jsou velmi vzdušné, stěnám dominuje sklo, případně mohou místnosti volně přecházet ve venkovní terasu. Dechberoucímu designu ale odpovídá i cena těchto nemovitostí. Ta se pohybuje kolem 3,24 milionu dolarů, tedy v přepočtu více než 71 milionů korun. Domů je naprojektováno více než 120 a měly by být dokončené v průběhu příštího roku.

 

 

V dolním patře vily se nachází zpravidla ložnice, koupelna a herna, za okny pak nechybí malá zahrádka v podobě soukromého korálového útesu. Před usnutím se tak můžete kochat krásami vašeho nekonečného akvária. Celkově lze ale dům přizpůsobit přáním a požadavkům klienta. Ten si může rozhodnout o dispozicích místností, použitých materiálech i technologickém vybavení domácnosti.

TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama