Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.5. 2018 10:20
utajený šéf

Byl kopyto, tvrdí o šéfovi Josef. Vděčí mu ale za životní úspěch

Utajený šéf: Brodil se ve fekáliích! - 2
Zdroj: TV Nova
Josef byl na Petra dost tvrdý

Hodně špinavou práci si ve středečním díle Utajeného šéfa vyzkoušel obchodní ředitel Petr Benáčan. Pořádně do těla mu v plzeňské pobočce dali Vendula s Pepou. Jak na natáčení vzpomínají?

Vendula si natáčení užila a vzpomíná na něj v dobrém. Ředitele Benáčana do té doby neznala. "Já jsem ho brala jako normálního člověka, který přišel, jakože shání práci. Vůbec mi to nedošlo," přiznala.

 

Podle jejího názoru hodně pomohlo, že se ředitel do pořadu přihlásil. Dočkali se nových sprch i techniky. "Práci máme díky tomu o něco lehčí, než jsme měli," pochválila si Vendula. "Nemůžu si stěžovat na nic – skvělé vedení, klid, nikdo vás nehoní. Dostala jsem zaměstnaneckou smlouvu a přidáno o dva tisíce," dodala.

 

Od Petra s manželem dostali poukázky na prodloužené víkendy. "První poukaz jsme využili na prodloužený víkend v Paříži loni v říjnu. Druhý voucher si šetříme na letošní podzim, až to bude v práci trochu volnější. Chtěli bychom na nějaký wellness. Relaxovat, oddechnout si," svěřila se Vendula.

 

15

GALERIE: Utajený šéf: Šéf pod palbou kritiky!

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf: Šéf pod palbou kritiky! - 5

Hodnocení:

 

Hudebník Pepa vzpomíná na natáčení s úsměvem. "Pan obchodní ředitel byl hrozné kopyto. Pořád chtěl vymýšlet nějaké věci, aby tam ty hajzlíky skákaly samy," vzpomínal. Ten sice znal Petra od vidění, ale vůbec ho nepoznal. Nepřipadala mu podezřelá ani přítomnost kamera. "Dneska se natáčí kdejaká kravina," myslí si.

 

 

Ředitel v závěru pořadu Pepovi slíbil, že pomůže jeho kapele nahrát CD. A jak slíbil, tak udělal. "Natáčeli jsme v Praze. V lednu jsme si tam užili super týden,“ popsal Josef. Křest prvního alba skupiny Grady Ann proběhne 9.6. ve Skašově u Plzně.
 

Nestihli jste Utajeného šéfa v televizi? Celý díl si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SLIBY – CHYBY!? Jak dopadly sliby Utajeného šéfa po natáčení? Taková je realita!

mom TN.cz