Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 7. 2017
Jste mimořádní?

Čáry na zápěstí o vás prozradí víc, než myslíte! Tohle je výjimečné

Věštění z ruky
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Čáry na zápěstí o vás prozradí víc, než si myslíte - ilustrační foto

Věštění z dlaně zná snad každý, většina lidí také dokáže najít čáru hlavy, srdce i života. Věděli jste ale, že svůj význam mají i čáry na zápěstí? Prozradí o vás víc, než si myslíte!

Ať už považujete čtení z dlaně za šarlatánství, nebo ne, určitě už jste někdy své čáry na ruce zkoumali. Podle věštců o vás prozradí i to, co byste nikomu neřekli, a určí vaši budoucnost.

 

Podobně důležité jsou ale také čáry na zápěstí, píše portál positivemed.com. Přečtěte si, co jednotlivé rýhy znamenají. Aby byly lépe vidět, ohněte ruku v zápěstí směrem k sobě.

 

První čára

Rýha, která je nejblíž dlani, vypovídá o vašem zdravotním stavu a tělesné aktivitě. Pokud je nepřerušovaná a výrazná, jste (a budete) zdraví a šťastní.

 

V případě, že je nejasná nebo přerušovaná, měli byste změnit životní styl. Měli byste více odpočívat a zařadit do jídelníčku zdravější potraviny. Pokud je "puklinek" v čáře víc, znamená to, že se vám nedaří plnit své sny a musíte překonávat mnoho překážek.

 

 

Druhá čára

Ta poukazuje na úspěch ve vašem životě a to, jak jste v něm spokojení. Pokud máte druhou rýhu výraznější než tu první, jste požitkáři a žijete na vysoké noze. V případě, že je přerušovaná, vyjadřuje to finanční problémy.

 

Třetí čára

Pokud máte na zápěstí i třetí čáru, jste výjimeční. V případě, že je jasná a nepřerušovaná, znamená to, že máte velký vliv na ostatní - ať už profesní, nebo osobní. Lidé na vás nikdy nezapomenou.


Čtvrtá čára

Poslední rýhu už má opravdu málo lidí. Značí dlouhověkost a úspěšnost, předvídá také hodně dětí a plně prožitý život. Pokud je poslední čára přerušovaná nebo nevýrazná, nemusíte zoufat. Už to, že ji vůbec máte, je skvělé znamení. Poukazuje na to, že máte svůj život pevně v rukou a dokážete ho v případě nespokojenosti změnit k lepšímu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ROZHODUJÍCÍ ČAS: Víte, v kolik hodin jste se narodili? Prozradí to o vás hned několik věcí!

Má váš muž větší PROSTŘEDNÍČEK než ostatní prsty? Víme, co to znamená pro váš SEXUÁLNÍ ŽIVOT
TEST: Vyberte si obrázek a ten prozradí, jací jste!

epa TN.cz