Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 5. 2018
kokain a viagra

Čecha zadrželi ve Španělsku kvůli drogám. Měl je prodávat v baru

Kokain
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Jednoho Čecha a další tři lidi jiné národnosti zadržela španělská policie kvůli distribuci drog. Našli u nich více než 60 balíčků s kokainem, 400 pilulek Viagry a tisíce eur v hotovosti.

Část drogového gangu se policistům podařilo dopadnout minulý pátek v jednom z barů ve španělském městečku Benidorm u letoviska Alicante. Informuje o tom web Daily Star. Policisté v civilu nachytali distributory přímo při činu. "Policie zatkla čtyři členy gangu, kteří měli obchodovat s drogami," uvedl mluvčí policie.

 

Bar skupina využívala jak k distribuci drog, tak k jejich skladování. "Při prohledávání místa jsme našli 64 balíčků kokainu, které byly připraveny k prodeji, 6000 eur (156 tisíc Kč), několik mobilních terminálů a asi 400 tablet k léčbě erektilní dysfunkce," dodal mluvčí.

 

Podle policie měl gang okénko, které se otevíralo přímo do ulice. Jeho prostřednictvím docházelo k prodeji drog, takže lidé ani nemuseli chodit do baru. "Zadrženi jsou tři muži a jedna žena ve věku od 32 do 51 let. Pocházejí z České republiky, Británie, Nizozemí a Španělska," upřesnili policisté.

 

 

Jsou prý členy většího drogového gangu. Prozatím není jasné, jestli jsou stále ve vazbě nebo byli propuštěni na kauci.

mom TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama