Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.9. 2017 10:08
Údajné napadení

Čechy měli v Egyptě bít a sexuálně obtěžovat! Policie: Vymýšlí si

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě - 3
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
Dvojice Čechů tvrdila, že je plavčík sexuálně obtěžoval a bil

Něco na tom příběhu od začátku nesedělo. Dvojice Čechů tvrdila, že Jana svázal a zbil personál hotelu v egyptské Hurghadě. Údajně poté, co bránil přítelkyni Sabinu, kterou měl obtěžovat plavčík. Jenže policejní zpráva a ambasáda ukázaly, že je všechno jinak.

Ke spornému incidentu mělo dojít 1. srpna na konci dovolené mladého páru ze Vsetínska. Sabinu měl plavčík po celou dobu pobytu sexuálně obtěžovat. Poté jejímu příteli Janovi údajně nabídl peníze výměnou za to, že mu žena poskytne orální sex.

 

Jan poté v rozhovoru pro portál Blesk.cz tvrdil, že partnerku bránil, ale personál hotelu Titanic Palace ho přepral. "Dal jsem mu facku a on mě praštil sklenicí do hlavy. Večer mě u recepce chytili tři muži, svázali nohy a ruce za záda a dali do místnosti, kde mě plavčík bil obuškem," tvrdil 27letý Čech.

 

Pak se měl setkat s egyptským delegátem cestovní kanceláře, který ale mluvil česky. Převezli ho prý na jiný hotel s tím, že mu v Titanic Palace hrozí nebezpečí. Proti tomuto nařčení se hotel důrazně ohradil, přibylo navíc svědectví Češky Nikol, která v rezortu bydlela také.

 

 

Jan byl podle hotelu i Nikol často opilý. U bazénu se měl pohádat s přítelkyní, která pak volala o pomoc. "Dotyčný začal plavčíka mlátit a bezdůvodně mu zlomil čelist. Přítelkyně požádala o přidělení samostatného pokoje bez něj. Zavolali jsme policii i vedoucí zájezdu a přemístili ho do jiného hotelu," uvedl hotel v prohlášení.

 

Podle policejní zprávy, kterou má egyptská ambasáda k dispozici, nejsou pro verzi Čechů důkazy. Píše o tom portál Blesk.cz. "V policejní zprávě je uvedeno, že slečna Sabina požádala vedení hotelu, aby zabránilo jejímu partnerovi plavat v bazénu, protože byl opilý," sdělil egyptský velvyslanec Abderahman Salaheldin.

 

 

Člen ochranky pak Jana slušně požádal, aby bazén opustil. "Mezi oběma stranami poté vznikl spor, který byl ukončen a zdokumentován policií. Ta má k dispozici zápis prokazující, že došlo k usmíření s přihlédnutím k tomu, že neexistují důkazy o tom, že český turista byl zaměstnanci hotelu fyzicky napaden nebo mu bylo vyhrožováno," doplnil velvyslanec.

 

Dvojice i přesto tvrdí, že Jana někdo svázal a držel několik hodin v temné místnosti, kde ho zaměstnanci hotelu bili. Muž měl mít na rukou podlitiny od provazu i lékařské potvrzení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Žena zlikvidovala sexuálního útočníka!

Co dělat, když vás někdo obtěžuje?
Účinná prevence přepadení a znásilnění: JAK SE NESTÁT OBĚTÍ?

epa TN.cz