Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.9. 2017 10:08
Údajné napadení

Čechy měli v Egyptě bít a sexuálně obtěžovat! Policie: Vymýšlí si

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě - 3
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
Dvojice Čechů tvrdila, že je plavčík sexuálně obtěžoval a bil

Něco na tom příběhu od začátku nesedělo. Dvojice Čechů tvrdila, že Jana svázal a zbil personál hotelu v egyptské Hurghadě. Údajně poté, co bránil přítelkyni Sabinu, kterou měl obtěžovat plavčík. Jenže policejní zpráva a ambasáda ukázaly, že je všechno jinak.

Ke spornému incidentu mělo dojít 1. srpna na konci dovolené mladého páru ze Vsetínska. Sabinu měl plavčík po celou dobu pobytu sexuálně obtěžovat. Poté jejímu příteli Janovi údajně nabídl peníze výměnou za to, že mu žena poskytne orální sex.

 

Jan poté v rozhovoru pro portál Blesk.cz tvrdil, že partnerku bránil, ale personál hotelu Titanic Palace ho přepral. "Dal jsem mu facku a on mě praštil sklenicí do hlavy. Večer mě u recepce chytili tři muži, svázali nohy a ruce za záda a dali do místnosti, kde mě plavčík bil obuškem," tvrdil 27letý Čech.

 

Pak se měl setkat s egyptským delegátem cestovní kanceláře, který ale mluvil česky. Převezli ho prý na jiný hotel s tím, že mu v Titanic Palace hrozí nebezpečí. Proti tomuto nařčení se hotel důrazně ohradil, přibylo navíc svědectví Češky Nikol, která v rezortu bydlela také.

 

 

Jan byl podle hotelu i Nikol často opilý. U bazénu se měl pohádat s přítelkyní, která pak volala o pomoc. "Dotyčný začal plavčíka mlátit a bezdůvodně mu zlomil čelist. Přítelkyně požádala o přidělení samostatného pokoje bez něj. Zavolali jsme policii i vedoucí zájezdu a přemístili ho do jiného hotelu," uvedl hotel v prohlášení.

 

Podle policejní zprávy, kterou má egyptská ambasáda k dispozici, nejsou pro verzi Čechů důkazy. Píše o tom portál Blesk.cz. "V policejní zprávě je uvedeno, že slečna Sabina požádala vedení hotelu, aby zabránilo jejímu partnerovi plavat v bazénu, protože byl opilý," sdělil egyptský velvyslanec Abderahman Salaheldin.

 

 

Člen ochranky pak Jana slušně požádal, aby bazén opustil. "Mezi oběma stranami poté vznikl spor, který byl ukončen a zdokumentován policií. Ta má k dispozici zápis prokazující, že došlo k usmíření s přihlédnutím k tomu, že neexistují důkazy o tom, že český turista byl zaměstnanci hotelu fyzicky napaden nebo mu bylo vyhrožováno," doplnil velvyslanec.

 

Dvojice i přesto tvrdí, že Jana někdo svázal a držel několik hodin v temné místnosti, kde ho zaměstnanci hotelu bili. Muž měl mít na rukou podlitiny od provazu i lékařské potvrzení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Žena zlikvidovala sexuálního útočníka!

Co dělat, když vás někdo obtěžuje?
Účinná prevence přepadení a znásilnění: JAK SE NESTÁT OBĚTÍ?

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.9. | 11:24 x x
5
Zase čecháčci se neumi chovat zvěř jedna navrhovaná.
19.9. | 12:43 tirpits
-6
Proč by si to měli vymyšlet ? Kdyby se to stalo jak říka Egypt , tak by byli ...
14.10. | 06:41 Inka Hromasová
2
Náhlasit nevhodný komentář
...ročně přijíždí do Egypta statisíce turistů z celého světa. Nikdy mě nikdo nepřesvědčí, že k tomu došlo... navíc u dvou přiožralých, nevychovaných čecháčků. Možné obtěžování připouštím někde na tržnici, ale v hotelovém rezortu nikoli !
19.9. | 14:59 vechtr-z-protivina
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Zlaté pravidlo zní: "Nevěř Arabovi ani pozdrav" Dá si s tebou čaj, do očí nejlepší přítel, otočíš se zády, bodne tě do zad. Tmavodržkaté prase dostalo chuť na českou holku. Dopadlo to ještě dobře, oba jsou živí. Proč tam hloupí lidé stále jezdí, ještě podporovat ta prasata?
19.9. | 13:00 erlangen24
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Nadržení čmoudi narážej na dívky o kterých si myslí,že jsou jako jiné slepice z čech,přítel nebo kamarád ji chce bránit,většinou hned nic neudělaj,ale počkaj si na vás jako pravý muslimský srab někde za rohem ve tmě.To samé v Itálii na diskotékách Albánci.Stejná nadbytečná verbež.A policie ? :-))))
19.9. | 12:43 tirpits
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Proč by si to měli vymyšlet ? Kdyby se to stalo jak říka Egypt , tak by byli zticha ať nemají z ostudy kabát a nikdo by op tom nevěděl .
19.9. | 12:42 konec-islamu
5
Náhlasit nevhodný komentář
Já bych zkusil detektor lži.
19.9. | 12:37 Jaroslav Volský
-5
Náhlasit nevhodný komentář
určitě nejsou jediný oběti ty dva...je jich více avšak ostatní mlčí jako vždy-za drink na baru paničky zapomenou co bylo.
19.9. | 12:14 Jaroslav Volský
-1
Náhlasit nevhodný komentář
do tohodle safari jezdí akorát duševně nemocný...po těch průserech co tam jsou teroristické útoky a oni je v tichosti schvalují všechen personál.
19.9. | 11:24 x x
5
Náhlasit nevhodný komentář
Zase čecháčci se neumi chovat zvěř jedna navrhovaná.
19.9. | 11:17 Přemysl Švec
-2
Náhlasit nevhodný komentář
v dnešním ničemném světě je možné všechno tak nevidím důvod proč by je nemohli v Egyptě bít a sexuálně obtěžovat, já si myslím že si to ta dvojce Čechů nevymyslela