Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 8. 2017
prokletý hotel

Čechy v Egyptě měli bít a sexuálně obtěžovat! Je to jinak, tvrdí Nikol

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě
Zdroj: Thinkstockphotos, Facebook
Napadená dvojice v hotelu v Egyptě.

Hotel v egyptské Hurghadě, ve kterém před čtyřmi roky za záhadných okolností zemřely Monika a Klárka Kramných, čelí dalšímu skandálu. Mladý pár z Valašska totiž tvrdí, že tu před pár dny prožil peklo v podobě sexuálního obtěžování a bití. Nyní se ale ukazuje, že vše mohlo být i jinak. Objevilo se totiž důležité svědectví dvacetileté dívky, která v hotelu byla také.

Jan a Sabina z Valašska způsobili hotový poprask, když obvinili zaměstnance egyptského hotelu Titanic Palace ze sexuálního obtěžování a napadení. Jejich příběh jako první zveřejnil Blesk.

 

Muž tvrdil, že mu plavčík u bazénu nabízel peníze za sex s jeho přítelkyní Sabinou. To ho natolik rozčílilo, že měl plavčíkovi vrazit facku. Plavčík mu následně rozrazil hlavu sklenicí. Pak přiběhli na místo další lidé a snažili se situaci uklidňovat.

 

Dohra pak měla přijít po návratu od lékaře zpět do hotelu. "Chytili mě tři kluci a odtáhli do místnosti někde za recepcí, kde nebyla okna, ale svítilo se tam. Lanem mi svázali nohy a ruce za záda. Vzali mi hodinky a řetízek. Pak přišel ten plavčík a obuškem mě bil hlavně do lýtkových svalů na nohou, do žeber. Občas se tam objevil i někdo jiný a uhodil mě. Řval jsem o pomoc," řekl napadený muž Blesku.

 

 

Nové svědectví

 

Jak se ale nyní ukazuje, celá věc se mohla odehrát úplně jinak. Ozvala se totiž Nikol, která se s párem na dovolené v Egyptě setkala. Dívka tvrdí, že dvojice neříká celou pravdu. "Je opravdu smutné, že tento pár kazí pověst úžasnému hotelu... Když se tahle aféra stala, byla jsem v tom hotelu taktéž. Mladý muž byl totálně opilý, napadl tedy plavčíka, který je úplně slušný, ale protože mladýmu pánovi řekl něco v angličtině a on si to v opilosti přebral po svém, protože anglicky ani neuměl, ihned ho napadl," uvedla prostřednictvím sociálních sítí.

 

TN. cz pak Nikol svěřila i další informace. Muže měli odvézt na ošetřovnu, ze které podle dívky utekl. Tvrdí, že z opilého Jana měla strach nejen ona, ale i jeho přítelkyně. "Přišel ke stolu, kde jsme seděli my, další a i ona. On pak utekl z té ošetřovny a přišel na bar, kde jsem stála, rychle jsem šla zpět ke stolu to říci mým rodičům. Ihned jsme se zvedli a odešli na pokoj, aby nezaútočil i na nás," prohlásila.

 

Chování páru odsuzuje. "Udělali z hotelu jednu velkou hrůzu, což absolutně není, je to tu perfektní. Lidi super a personál úplně. A jestli se tímto chtěli zviditelnit, tak se akorát ztrapnili," myslí si dívka. 

 

 

Případ řeší i ministerstvo

 

Reakci páru se v současné době snažíme získat. O incidentu už ví ale i ministerstvo zahraničních věcí, Češka totiž před odletem kontaktovala amabasádu v Káhiře a na incident vyprovokovaný sexuálním obtěžováním upozornila. "Dodané informace jsou z konzulárního hlediska nekompletní. Chybí policejní zpráva," sdělila Blesku Irena Valentová z tiskového odboru ministerstva s tím, že o případu ví.

 

Cestovní agentura, kterou pár využil, tvrdí, že o incidentu nic neví a nikdo se na ně s žádným problémem neobrátil. Delegátka ale o problému věděla. Na místo měla být vyslána, aby situaci urovnala.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROKLETÝ EGYPT: V Hurghadě zemřela další krásná dívka! Smrt je opět záhadná

Vražda v Egyptě! Poznali byste, kdo bude hrát hlavní roli Petra Kramného?

Účinná prevence přepadení a znásilnění: JAK SE NESTÁT OBĚTÍ?

lud TN.cz