Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.5. 2017 22:10
anketa Kdy ho pustí?

Manévry kvůli Kajínkovi: Před věznici přijela i luxusní limuzína!

Zdroj: TV Nova

Jiří Kajínek má dostat milost od prezidenta republiky Miloše Zemana, který to avizoval už před svou cestou do Číny. Zatímco Kajínek čeká ve věznici na vytoužené propouštěcí dokumenty, před věznicí zase čekají davy novinářů na Kajínka. Kolem poledne před branou zaparkovala i luxusní limuzína.

S trochou nadsázky by se dalo napsat, že všichni čekají. Čeká vězeň Jiří Kajínek, čekají novináři a čekají i fanoušci, kteří si chtějí udělat s odsouzeným dvojnásobným vrahem selfie. A vlastně čeká i Miloš Zeman, jen není jasné, na co. Rozmyslel si snad milost, nebo hledá vhodný okamžik? To ví jen sám prezident.

 

Krátce před polednem také před rýnovickou věznicí zaparkovala luxusní limuzína. Moc dlouho se ale nezdržela, asi po hodině už řidič bílého korábu odjížděl pryč. Přijel snad pro Kajínka a když zjistil, že ho dnes nepropustí, zase odjel? To šofér neprozradil.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

Jiří Kajínek je ve vězení už dlouhé roky, pár dní navíc ho proto asi už nerozhází. Prezident mu přislíbil milost, dokonce ho už navštívila první dáma Ivana Zemanová. Miloš Zeman avizoval, že Kajínkovo propuštění bude řešit po svém návratu z Číny.

 

Anketa

Kdy Miloš Zeman propustí Jiřího Kajínka?

Hlasovalo 6065 lidí.

 

Na zahraniční návštěvě měla ale hlava státu velmi nabitý program, a tak si po příjezdu dopřála den náhradního volna, jak informoval mluvčí Zemana Jiří Ovčáček. Zeman přitom má před sebou neobvykle hodně práce.

 

 

Oproti obyčejným dnům bez zásadní agendy musí řešit vyústění vládní krize - odvolání Andreje Babiše, jmenování Ivana Pilného, odvolání Kateřiny Valachové a jmenování jeíjího případného nástupce, jehož jméno ještě není známo. Takže se vlastně zase čeká - tentokrát na to, až začne prezident konat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tatiana Vilhelmová: Jsem šťastná, že hraji v Kajínkovi

O Kajínka se teď budou všichni prát! Za film jsme mu zaplatili tučnou sumu, říká Jákl

TO JE SÍLA: Muž, který usvědčil Kajínka se vyjádřil k jeho propuštění! Z jeho vzkazu mrazí

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.5. | 11:50 truthwillprevail
28
Podle mého názoru je jedno jestli to udělal nebo ne, seděl dost dlouho. Někdo ...
19.5. | 12:03 Milos Trasimi
-20
A ptej se sam sebe.Znáš mentalitu Cechu.Rasová nenávist u Cechu se stala ...
21.5. | 01:36 bogorovnyj
0
Náhlasit nevhodný komentář
Není to zase tak dávno co si podobnej parník přijel vyzvednout Ivana Jonáka, a jak je známo dnes už tlí v docela jiný kastli. Svoboda není pro každýho, unese ji jen silnej jedinec. Takže bacha.
20.5. | 19:43 optimas
1
Náhlasit nevhodný komentář
Zeman si ty kurwy novinářské pěkně vychutnává. Jen ať je tam pěkně vyšťavit a ještě bych ho tajně převezl do jiné věznice.
20.5. | 19:14 haha33
0
Náhlasit nevhodný komentář
no co Zeman má smysl pro humor, já bych tam ty novináře taky nechala stanovat týden :-)))))
20.5. | 16:40 pater11
1
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi doporucuji lecebnu,ale radeji tam zajdi dnes.
20.5. | 12:36 Milan Mašek
6
Náhlasit nevhodný komentář
Po 23 letech ve vězení nemám s milostí pro Kajínka problém. Mám problém s tím, že Havel kdysi zastavil trestní stíhání syna Čáslavské, který vraždil také. K soudu ani nedošlo. Ale to havloidům nevadí. Ti budou tahat červené trenky a karty a ukájet se při tom pravdou a láskou.
20.5. | 11:10 jokercv
2
Náhlasit nevhodný komentář
kaja marek.to si tak hloupej a fakt si myslis ze tu limuzinu poslal Zeman ? :D no tvl :D uz jen logicky.kdyby ji tam poslal Zeman tak uz kajinek venku ne ?Kajinek ven a Pokoš a Krondák za mrize........
20.5. | 10:59 inoget
1
Náhlasit nevhodný komentář
Začínám chápat proč se musí Evropané kulturně obohacovat.? Oni, blbnou na stojáka.
20.5. | 10:52 asasin
1
Náhlasit nevhodný komentář
Každá společnost si vychovává své nástupce a je naprosto jedno kde.?.
20.5. | 10:40 Josef Hladik
1
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby nebylo Kájinka tak byste tady nemohli slintat ty své kecy.Totéž platí o Babíšovi.Jsem zvědav koho si zase najdete příště vy žvanilové.To ukazuje na vaši demenci.Jste malý český slintalové.
20.5. | 05:42 josefvyskoc
1
Náhlasit nevhodný komentář
kajinek pry nyni zvazuje nabidku ujmout se resortu spravedlnosti a usednout na ministerske kreslo...jiste by to byl prinos a pomohlo by to urychlit radu kauz a vysetrovani...premier sobotka pry v pondeli na vlade bude tuto variantu s ministry resit...mozna se tak podari vyresit vladni krizi...