Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.3. 2017 14:05
Dvě nehody

Černé ráno MHD: Boural nejdelší autobus v Česku i tramvaj

Zdroj: TV Nova

Hodně krušné ráno zažili cestující v MHD hned na dvou místech v Praze. Nejprve před půl sedmou ráno havaroval nejdelší autobus v ČR, vozící pasažéry na letiště. Později tramvaj smetla osobní auto.

Pětadvacet metrů dlouhý autobus se s nákladním autem srazil asi v 6:15 ráno u zastávky metra Nádraží Veleslavín. Podle informací hasičů se při nehodě jeden člověk zranil.


14

GALERIE: V Praze boural nejdelší autobus v ČR

Zdroj: TN.cz

Nejdelší autobus v ČR se srazil s nákladním autem - 2

Hodnocení:


Z poškozeného autobusu začaly po srážce vytékat na silnici provozní kapaliny, které musely hasiči zasypávat. Provoz se na frekventované Evropské ulici vrátil do normálu přibližně po hodině.To ovšem nebyla jediná nehoda v Praze, v níž v pondělí ráno figuroval dopravní prostředek MHD. Před půl osmou ráno totiž na Kubánském náměstí ve Vršovicích tramvaj linky číslo 22 smetla osobní auto.
 

"V tramvaji v době nehody cestovalo asi 10 lidí. Při střetu se zranil jen řidič osobního vozidla, kterého jednotka předala do péče záchranářů. Hasiči následně zajistili místo nehody proti vzniku požáru," upřesnil mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

18

GALERIE: Nehoda osobního auta s tramvají

Zdroj: HZS Praha

Nehoda osobního auta s tramvají - 1

Hodnocení:

pez TN.cz