Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.2. 2017 19:23
Obrovský krok

Česká herečka bývala mužem. Jaká je změna pohlaví? Zpověď!

Zdroj: TV Markíza, magazín Reflex

Lucie Brychtová vystudovala muzikálové herectví a o práci neměla nouzi. Vystupovala hned v několika představeních. Jenže pak se jí najednou přestalo dařit a divadla náhle neměla zájem.

A důvod je hodně překvapivý - česká herečka nyní v otevřené zpovědi pro magazín Reflex na slovenské Markíze přiznala, že ještě před několika lety nebyla ženou, ale mužem.


"Teď je život krásný. Být ženou je velmi osvobozující. Když jsem se stala ženou, konečně jsem se stala sama sebou a jsem šťastná," říká herečka, která bývala Petrem Brychtou.


Mužské tělo prý bylo jen jakousi slupkou, pod kterou bylo všechno ženské. V této schizofrenní situaci herečka vydržela do 35 let, pak si řekla, že jako Petr už žít nechce. Přesto změna pohlaví ještě nějakou dobu trvala a zahrnovala různá vyšetření a hormonální terapii.Brychtová se takto drastické změny obávala, okolí ji ale prý přijalo dobře. Brychtová dokonce nyní v Bratislavě vystupuje v inscenaci, která pojednává o jejím životě, píše portál tvnoviny.sk. Díky tomu se po operaci mohla vrátit na divadelní prkna.

pez TN.cz