Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.1. 2016 15:53
hrozná zpráva

Česko obchází strach: Jedna z našich předních celebrit má HIV?!

Silueta
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz
ilustrační foto

Český showbyznys vyděsila chmurná zpráva. Jedna z našich hvězd první kategorie, která ve vztazích nevyniká právě svou stálostí, je prý HIV pozitivní.

Anketa

Bojíte se HIV nebo jiných pohlavních chorob?

Hlasovalo 3404 lidí.
Není to tak dávno, co světem otřásla zpráva, že hollywoodský rebel a známý sukničkář Charlie Sheen je HIV pozitivní. Svou diagnózu tutlal dva roky. Nyní virem způsobujícím smrtelné onemocnění AIDS zřejmě ochořela také jedna z předních tváří českého showbyznysu.

 

Dokud se dotyčná nerozhodne o svém stavu promluvit sama, není možné prozradit její identitu, lze snad říci jen to, že je to velmi slavná žena. Mužská polovina národa teď trne hrůzou, protože postelí této celebrity prošla slušná řádka partnerů.

 

Bulvární redakce tvrdí, že informace o tom, že je tato žena HIV pozitivní, se bohužel zakládají na pravdě. Otázkou zůstává, jak se k celé situaci postaví ona.

 

 

Americký herec Charlie Sheen, kterého kvůli jeho diagnóze několik "přátel" vydíralo a držení informace v tajnosti ho stálo miliony dolarů, se nakonec v listopadu loňského roku sám přiznal.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Českým showbyznysem otřásá skandál HIV pozitivní hvězdy. Je to odporná lež! vysvětlila Petra Faltýnová

Šedá eminence českého bulváru má jasno: Která česká hvězda má v krvi virus HIV

hel TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.1. | 13:08 Jana Lulana
69
Česko obchazi strach??? To je zase nadpis. Ja se niceho nebojim
5.1. | 19:14 pichav
-7
ALE TADY SE KOUKAM PROJEVILA UZ ZAVIST --- CESKA TA VLASTNOST !!!! NORMALNE ...
5.1. | 23:13 karl-z-bahnhofu
3
Náhlasit nevhodný komentář
Ta dámská silueta je úchylný a úmyslně systémově matoucí nesmysl. Příslušnou nákazu (je-li tomu vůbec tak) roznáší zcela určitě nějaký buzzzzzz..... A jelikož já žádný buzzzzz... nejsem, tak se tudíž zcela logicky ničeho nebojím, soudruzi !! :-))))
5.1. | 22:46 Joseph Xspy
1
Náhlasit nevhodný komentář
Celebrita .... tak to Hanychovou dopředu deklasuje , i když chováním to na ni přesně sedí . Když tak přemýšlím nad tím, že to má být "přední" a česká diva lehkých mravů .... Tak vážně mne nikdo tak zásadní jako Jiřinka ,Květka či Hanka už nenapadá ...
5.1. | 21:47 karel Plinta
13
Náhlasit nevhodný komentář
Jedná celebrita? No to přidejte!
5.1. | 20:35 jsemrenca
18
Náhlasit nevhodný komentář
Čemu se divíte? Celebrity mají spoustu peněz,nestačí jim to,tak začnou chlastat,brát drogy,taky jim to nestačí,no tak si uženou HIV.Stejně to tam dělá každý s každým...
5.1. | 20:06 Ctirad Přikryl
6
Náhlasit nevhodný komentář
„Kameno-cihlová“ dryáčnická část české kultůrní obce je zděšena...a která část ? „Homo-“? „Bi-“? „Hetero-“?.....nebo...že by snad všeobsažná čuňárna, tzv.„Pražská kavárna“...?!!!.....
5.1. | 19:14 pichav
-7
Náhlasit nevhodný komentář
ALE TADY SE KOUKAM PROJEVILA UZ ZAVIST --- CESKA TA VLASTNOST !!!! NORMALNE CECH PREJE CHCIPNOUT SOUSEDOVI KOZU !!! ALE MODERNI JE ZE CESKE OVCE ZAVIDI SLAVNYM A PREJI BRITAM SELE CHCIPNOUT !!! ALE ZE MAJI OVCE VETSINOU NASYSLENO VICE NEZ TITO KTERI TO UTRATI ZA VECIREK !! TO UZ SI OVCE NEDOMYSLI !!
5.1. | 18:52 pomfir
-3
Náhlasit nevhodný komentář
hahaha = to je sranda = totiž mezi komedianty píchá kámen cihlu, takže kdo má AIDS = není asi ani důležité = řetězová reakce a máme tady sposty komediantů s AIDS. No - hlavně, že nají miliony ty užijí na léčbu anebo se národ na ně pokládá pomocí víček od petek... Tak jako na chudinky děti
5.1. | 18:50 kremlole
22
Náhlasit nevhodný komentář
proč česko? s celebritami nešukám a mi scházet tato společenská vrstva nebude ;P
5.1. | 18:30 allanaldik
17
Náhlasit nevhodný komentář
jsou nakazeny ty co s ni chrápali, ty se ted boji a jejich protejsky, manzelky a millenky.
5.1. | 18:11 jaryn1111
14
Náhlasit nevhodný komentář
Jenom jedna ?