Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.5. 2018 14:00
tragédie na slovensku

Český řidič narazil s dodávkou do mostního pilíře, na místě zemřel!

Český řidič narazil na slovenské dálnici D2 do mostního pilíře
Zdroj: TV Markíza

Český řidič (39) v pondělí zemřel při dopravní nehodě na slovenské dálnici D2. Jeho dodávka narazila do mostního pilíře nedaleko hranic s Českem. Na místo přiletěl i záchranářský vrtulník, ale muž ještě před převozem zemřel. Dálnice byla několik hodin neprůjezdná.

Tragická nehoda se stala v úseku dálnice D2 mezi městem Malacky a vesnicí Kúty krátce před devátou hodinou ráno. "Řidič dodávky z doposud nezjištěných příčin narazil do mostního pilíře," řekla serveru tvnoviny.sk policejní mluvčí Lucia Mihalíková.

 

Na místo okamžitě vyrazili hasiči a záchranáři. Pro zraněného Čecha také vzlétl vrtulník. Řidiči dodávky už však nebylo pomoci. "Rozsáhlá zranění byla neslučitelná se životem. Lékař leteckých záchranářů mu už nedokázal pomoci a na místě pouze konstatoval smrt," uvedla mluvčí letecké záchranné služby Zuzana Hopjaková.

 

Dálnice D2 ve směru na Českou republiku byla několik hodin neprůjezdná. Hasiči posléze odklidili následky nehody a dálnici tak zprůjezdnili alespoň jedním pruhem. Policisté však dále odklánějí dopravu po silnici směrem na Malacky.

 

 

Příčiny nehody vyšetřuje slovenská dálniční policie. U řidiče byl nařízený odběr krve, který má objasnit, zda při nehodě nemohl sehrát roli alkohol či jiné omamné látky.
 

jva TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama