Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 11. 2017
Mezinárodní ostuda

Český řidič skončil v Rakousku v podchodu. Nadýchal 2,6 promile

Čech boural v Rakousku - 3
Zdroj: Feuerwehr St. Johann in Tirol

Případ jaký jsme ještě nezažili, uvedli rakouští hasiči z města St. Johann in Tirol na facebooku. V neděli v podvečer zasahovali u dopravní nehody, při níž skončil český řidič mercedesu s autem otočeným na střechu v podchodu pro pěší. Policistům nadýchal přes 2,6 promile.

Devětadvacetiletý český řidič a jeho o šest let starší spolujezdec jeli v neděli po silnici B178 z Kitzbühelu na Kirchdorf. Kolem půl šesté ztratil řidič kontrolu nad vozem, najel do zábradlí a o čtyři metry dále sjel do podchodu pro chodce.

 

19

GALERIE: Nehoda opilého Čecha v Rakousku

Zdroj: Feuerwehr St. Johann in Tirol

Čech boural v Rakousku - 9

Hodnocení:

 

"Osobní vůz sjel ze silnice a přistál na střeše v podchodu, který vede pod silnicí B178. Když hasiči přijeli na místo, byl už řidič mimo vůz a v péči záchranářů," uvedli hasiči na facebooku. Vůz z podchodu vytáhli a silnici vyčistili od následků nehody.

 

 

Podle webu Salzburg24.at utrpěli řidič a spolujezdec jen lehká zranění. Proč šofér ztratil kontrolu nad vozem, policisté zjišťují, za volantem ale neměl co dělat.

 

Policistům totiž nadýchal přes 2,6 promile alkoholu a to nebyl jeho jediný prohřešek. Podle policistů totiž muž nemá řidičák! Hlídka ho odvezla na policejní stanici v Kitzbühelu.
 

vbo TN.cz
Reklama