Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 12. 2015
Poznáte ho?

Cestující natáčel v autobuse vandala, mladík ho zmlátil a utekl

Mladý vandal
Zdroj: Policie ČR

Pražská policie pátrá po mladíkovi, který dvanáctého prosince v časných ranních hodinách napadl cestujícího, který zaznamenával jeho záškodnickou činnost.

Dvanáctého prosince v pět hodin ráno nastoupil na pražské Florenci do autobusu linky 509 muž a skupina mladých lidí. Jeden se od skupinky po chvíli oddělil a přešel do zadní části vozu, kde černou fixou začal psát po skle.

 

Cestující si byl vědom že mladík se dopouští trestného činu vandalismu a chtěl jeho řádění zaznamenat na mobilní telefon, aby tak mohl poskytnout důkaz policii. To se ale vandalovi nelíbilo a na muže zaútočil. Po několika ranách pěstí skončil napadený s ulomeným zubem a roztrženým obočím. K obvinění z vandalismu tak přibylo další, a to za napadení. Násilník po útoku vystoupil na nejbližší zastávce a utekl neznámo kam.

 

 

Pražským policistům se stále nedaří útočníka vypátrat a proto se obrací s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud tedy mladíka poznáváte nebo máte jakoukoliv informaci která by mohla vést k jeho dopadení, obraťte se prosím na linku 158.

avo TN.cz