Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 6. 2018
Horor na palubě

Cestující už tleskali pilotovi, pak se z přistání stalo drama! VIDEO

Zdroj: YouTube.com

Předčasně slavila návrat z dovolené skupina ukrajinských turistů na palubě letounu společnosti Bravo Airways. Ti začali po přistání na kyjevském letišti tleskat, stroj ale záhy vyjel z mokré dráhy a skončil na trávě. Potlesk tak vystřídaly zoufalé a vystrašené výkřiky.

Že tleskání v letadle po úspěšném přistání není jen český (zlo)zvyk, dokazuje video, které natočil cestující v letadle společnosti Bravo Airways na kyjevském letišti Žuljany.

 

Stroj McDonnell Douglas MD-83 přistával v silném dešti. Na palubě bylo podle listu Daily Mirror 175 cestujících, kteří se vraceli z tureckého letoviska Antalya. Po dosednutí na dráhu se kabinou ozval potlesk. Jenže stroj se na mokré dráze začal smýkat doleva a ve vysoké rychlosti vjelo na trávu.

 

Potlesk tak vystřídaly rány, jak letadlo poskakovalo po nezpevněné ploše. Cestující popadla panika, ozývaly se výkřiky a dětský pláč, uvedl list Daily Mirror s odvoláním na ukrajinská média.

 

 

Vystrašení cestující uvedli, že to s nimi házelo ze strany na stranu. I když jim posádka údajně řekla, aby zůstali v letadle, v kabině byl cítit kouř a tak sami otevřeli dveře a utekli ven. Nikdo nebyl zraněn. Incident vyšetřuje letecká inspekce. Letiště bylo na několik hodin uzavřeno.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Cestující z Německa do USA zažili během letu osmihodinový horor! Mohlo za to malé dítě

Je to vůbec možné? Posádka ženu donutila vystoupit z letadla kvůli menstruaci!

vbo TN.cz
Reklama