Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2016 16:00
VIDEO exkluzivní ukázka

Výměna manželek: Punkový koncert v bytě. Jak to dopadne?

Zdroj: TV Nova

Už ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl Výměny manželek, který vás přenese do prostředí punkové rodiny. A manželka Katka, která je zvyklá na dominantního partnera a přísný chod domácnosti, bude z chaotické rodiny v šoku.

V premiérové Výměně manželek dnes uvidíme Katku (26), jejího partnera Davida (30), dcery Julii (2) a Rozárku (1). Na druhé straně se seznámíme s punkovou rodinu, která se skládá z Katky (22), jejího přítele Erika (22) a dcery Emmy (1).

 

Katka, která žije pod přísným dohledem manžela, bude po příjezdu do nové rodiny hodně zmatená. Na chaotický chod domácnosti není vůbec zvyklá. Hned první den je znepokojená z toho, že se po bytě zcela bez ohlášení pohybuje Erikův bratr.

 

17

GALERIE: Výměna manželek: Punkerský koncert přímo v bytě!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Punkerský koncert přímo v bytě! - 1

Hodnocení:

 

Katka bude řešit i další problém, Erik jednoho dne totiž nepřijde domů. Po dlouhém pátrání zjistí, že se opil s bratrem a přespal u něj. Náhradní manželku bude čekat i velké překvapení, přímo v bytě se totiž bude konat punkový koncert.

 

 

Jak na to bude Katka reagovat? Sledujte premiérovou Výměnu manželek už ve středu od 20:20 na Nově. Minulý díl si můžete pustit na NOVA Plus, všechny díly jsou k dispozici na VOYO.
 

mom TN.cz