Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.2. 2016 10:31
Přihlaste se

Chcete být milionářem? Populární show se vrací! Přihlašte se zde!

Populární soutěžní pořad Chcete být milionářem? se vrátí na obrazovky televize Nova! Casting do celosvětově úspěšné soutěže spustila TV Nova už v pondělí.

Televize Nova vysílala oblíbenou soutěžní show mezi lety 2000 a 2005. Pořad se hned stal hitem. Soutěžící mohli vyhrát až 10 milionů korun. Museli ale zvládnout odpovědět správně na 15 otázek.

 

Podívejte se, jak jeden ze soutěžících vyhrál 2 a půl milionu. Věděli byste správnou odpověď?

 

Za pět let vysílání pořadu se to nikomu nepovedlo. Dva soutěžící si ale odnesli třetí nejvyšší výhru, tedy dva a půl milionu korun. Soutěží postupně provázeli Vladimír Čech, Martin Preiss a Ondřej Hejma.

 

Soutěž vznikla v roce 1998 ve Velké Británii. Vysílala se ve více než osmdesáti zemích. Pořad se stal dokonce námětem oscarového filmu Milionář z chatrče, který sleduje cestu chudého indického chlapce soutěží.

 

110

GALERIE: Soutěž Chcete být milionářem

Zdroj: TV Nova

Chcete být milionářem? - 10

Hodnocení:

 

Teď se do soutěže můžete přihlásit i vy! Od pondělí 22. února spouští TV Nova casting a vyzývá všechny zájemce, kteří se chtějí stát milionáři, aby se přihlásili. Formulář najdete na adrese https://milionar.nova.cz/

 

 

Stačí jen, aby vám bylo 18 let a byli jste občanem České republiky. Zúčastnit se nemohou ti, kteří v minulém vydání pořadu usedli do horkého křesla.

 

Mezitím si procvičte své znalosti u starších dílů. Sledovat je můžete od pondělí do čtvrtka od 20:00 na kanálu Telka!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žena na vozíčku poprvé v životě něco vyhrála! Když však diváci uviděli cenu, zhrozili se

TOHLE VÁS POBAVÍ! Tak Dalibor Slepčík pokazil svůj poslední rozhovor v SuperStar

vbo TN.cz