Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 2. 2018
pátrání policie

Chlapce (12) po srážce vezl do nemocnice vrtulník, lyžař ujel

Vrtulník na horách
Zdroj: TN.cz
Ilustrační foto

Policie pátrá po lyžaři, který v Rokytnici nad Jizerou v areálu Horní Domky srazil dvanáctiletého chlapce a ujel, aniž by mu jakkoliv pomohl nebo zavolal pomoc. Chlapce musel kvůli středně těžkému zranění na noze transportovat do nemocnice vrtulník.

Bohužel se zimní sporty dost často neobejdou bez srážek a následných zranění. Podobná situace se stala i v Horních Domkách v Rokytnici nad Jizerou, kde se cizinec srazil s dvanáctiletým chlapcem a vážně ho zranil a okamžitě ujel.

 

"Neznámý lyžař, po kterém nyní policisté intenzivně pátrají, chlapci nijak sám nepomohl a ani mu nepřivolal pomoc," přiblížila policejní mluvčí Ivana Baláková. O zdraví chlapce se cizinec vůbec nezajímal, zranil ho na noze.

 

"Policisté zatím mluvili s rodiči zraněného hocha jen předběžně, protože se matka s otcem vypravili do Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kam jejich syna transportoval vrtulník Zdravotnické záchranné služby," doplnila Baláková.

 

Policistům se zatím nepodařilo muže vypátrat, vyzývají proto případné svědky, aby jim s vypátráním bezohledného lyžaře pomohli.

 

 

"Veškeré informace, které povedou ke zjištění jeho totožnosti volejte na bezplatnou tísňovou linku Policie 158 nebo je sdělte policistům na kterémkoliv oddělení Policie České republiky," dokončila Baláková.
 

klma TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama