Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Aktualizováno 25.2. 2018 18:49
Hrozné týrání

Chlapce (13) nutili žít v psí boudě, týrali ho! Nakonec ho ubili k smrti

Jeremiaha týral partner jeho matky
Zdroj: facebook, Santa Fe County Adult Detention
Jeremiaha měl týrat partner jeho matky

Tělo třináctiletého chlapce našli policisté z Nového Mexika v mělkém hrobě. Rozsáhlé vyšetřování ukázalo děsivé detaily o tom, jak Jeremiah před smrtí trpěl. Rodina ho týrala, byl několikrát znásilněn, musel žít v psí boudě a nakonec byl umlácen.

Američtí vyšetřovatelé zveřejnili podrobnosti o případu smrti 13letého Jeremiaha Valencii. Jeho tělo objevili policisté nedaleko Santa Fe. Bylo zabaleno do deky a pohřbeno u silnice v mělkém hrobě. Píše o tom portál The Sun.

 

Ostatky našli kriminalisté díky svědectví vězeňkyně, které se Jeremiahova matka v cele svěřila. Chlapec zemřel, když byla Tracy ve vězení, při výslechu ale přiznala, že ho zabil její přítel. Údajně se obávala, že ublíží i jí, když o synově smrti policii řekne.

 

Thomase Fergusona obvinil z vraždy Jeremiaha i vlastní syn Jordan Nunez. I jeho prý otec zneužíval a týral, výhrůžkami ale docílil toho, že se Jordan nikdy nesvěřil. O vraždě chlapce Fergusonem je přesvědčená i Jeremiahova třináctiletá dcera.

 

 

Pitva prokázala, že měl chlapec popáleniny na několika místech těla. Policisté prohledali dům, kde rodina žila, a pátrali po důkazech, které by potvrdily, že Ferguson nevlastního syna znásilňoval a bil. Jeremiaha měl nakonec umlátit k smrti. V souvislosti s jeho vraždou byli obviněni Ferguson, Tracy i Jordan.

epa TN.cz
Reklama