Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.5. 2017 22:17
tragická nehoda

Chlapeček (3) spadl po hlavě do jímky! Začal boj o jeho život

Ilustrační foto

Dlouhých deset minut zůstal tříletý chlapeček pod hladinou poté, co spadl do jímky na zahradě v Únějovicích. Záchranáři chlapce resuscitovali, v kritickém stavu ho převezli do plzeňské nemocnice.

Tragická událost se stala krátce po osmé hodině večerní v Únějovicích na Domažlicku. Asi tříletý chlapeček spadl do jímky na zahradě. Dítě spadlo hlavičkou napřed a pod hladinou mělo být do nalezení a vyproštění déle než deset minut, informuje Krimi Plzeň.

 

"Na místo vyrazila letecká výjezdová skupina. Po příjezdu lékaře bylo dítě už venku z jímky," sdělil TN.cz mluvčí záchranářů Martin Brejcha.

 

 

Záchranáři chlapce na místě okamžitě začali resucitovat, poté ho napojili na plicní ventilaci. "Mohu potvrdit, že jeho stav byl velmi vážný," dodal Brejcha.

 

Vrtulník pak dítě urychleně transportoval do plzeňské nemocnice, kde lékaři usilovně začali bojovat o jeho život. Aktuální zdravotní stav chlapce není známý. Případem se zabývá policie.

lud TN.cz

Diskuze

19.5. | 18:51 lup3
1
Náhlasit nevhodný komentář
Žumpa je celá ČR. Nikdo si není jistý zdravím a životem.
19.5. | 11:04 brta
2
Náhlasit nevhodný komentář
mužou za to rodiče!!!otevřena jimka na zahradě kde je 3 lete dítě a bez dozoru?!!jasne pochybení.......
19.5. | 01:08 pichav
-2
Náhlasit nevhodný komentář
☝ MUSLIM ZE HO TAM MELI NECHAT !!!! UZ !!!! ASPON BY Z NEJ NECO VYROSTLO !!!! 10 MIN JE MAX !!!! RODICE SE KOLIKRAT !!!! ZE Z TOHO VYROSTE AKORAT FETAK !!!! DOST DIVI !!!! TAKHLE BY Z NEJ VYROSTLA TREBA DIVIZNA !!!! ☝
18.5. | 22:33 undatra
10
Náhlasit nevhodný komentář
Mám obavu , že ubohý hošík to má spočítané .Ostatně , kdo bydlí v bordelu s odkrytou jímkou .Já a kapitán Nemo vole .