Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.5. 2016 20:12
Byla jinde

Chtěla překvapit dceru na koleji. Teď je její selfie hitem internetu

McKenna a Deanna Pilling
Zdroj: Twitter

Deanna chtěla překvapit svou 18letou dceru, rozhodla se jí proto navštívit na koleji. Potom se vyfotila v její posteli a selfíčko dceři poslala. Jenže se ukázalo, že není tam, kde si myslí, a je z toho hit internetu.

Na Den matek chtěla Deanna překvapit svou dceru návštěvou, potají se proto vplížila na její kolej a poslala 18leté McKenně selfíčko. K fotce, na níž leží v posteli se zeleným povlečením, připsala "Koukej, kde jsem! Kde jsi ty?" a čekala na nadšenou reakci.

 

Jenže studentku univerzity v Utahu fotka šokovala něčím úplně jiným - její 57letá maminka totiž nebyla ve správném pokoji. Po krátkém záchvatu paniky se ale McKenna začala bavit. Matce odpověděla: "Kde to jsi? Já jsem ve svém pokoji na koleji."

 

 

McKenna a Deanna Pilling - konverzace
Zdroj: Twitter

 

I když dívce maminčina chyba došla, na pomoc jí nepřišla. "Prosím, řekni, že vážně nejsi v pokoji někoho jiného," připsala jen. V té chvíli začala Deanna panikařit: "Panebože, jsem v cizím pokoji," zděsila se. Ze špatné postele vyskočila a rychle běžela za McKennou.

 

 

Ta už mezitím konverzaci s matkou sdílela na Twitteru, kde se stala hitem. "Vždycky, když se znovu podívám na svůj profil, vyskočí na mě další sdílení nebo lajky, je to šílené," uvedla McKenna pro Buzzfeed. "Moje mamka ale řekne jenom: 'Kéž bych udělala lepší fotku!'"

epa TN.cz